Щодо навчання громадян, які проживають або переселилися з тимчасово окупованої території України

Лист МОН № 1/9-462 від 11.09.14 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-462 від 11 вересня 2014 року

Керівникам вищих навчальних
закладів I-IV рівнів акредитації
підпорядкованих Міністерству
освіти і науки України

Щодо навчання громадян,
які проживають або переселилися
з тимчасово окупованої території України

Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо місця перебування та права на освіту від 12 серпня 2014 року № 1635-VII.

Законом передбачено, зокрема, що громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї, мають право на здобуття або продовження здобуття певного освітнього рівня на території інших регіонів України за рахунок коштів державного бюджету з наданням місць у гуртожитках на час навчання. Громадяни України, визначені в абзаці першому цієї частини, мають право здобувати певний освітній рівень за рахунок бюджетних коштів у державних і комунальних закладах відповідно до умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів на відповідний рік, затверджених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах освіти і науки. У разі якщо такі громадяни не потрапили до переліку осіб, які рекомендовані вищим навчальним закладом до зарахування на місця державного замовлення, центральний орган виконавчої влади, до сфери управління якого відноситься навчальний заклад, за зверненням вищого навчального закладу, надає (розміщує) додаткові місця державного замовлення з урахуванням напряму, обраного абітурієнтом, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Просимо допустити до навчання громадян, які проживають або переселилися з тимчасово окупованої території України та при вступі на навчання до вищих навчальних закладів, розташованих в інших регіонах України, не були рекомендовані вищим навчальним закладом до зарахування на місця державного замовлення. Питання виділення додаткових місць державного замовлення буде вирішено МОН після затвердження Кабінетом Міністрів України згаданого порядку. Після цього буде здійснене повноцінне зарахування цих вступників. У разі відсутності місць у рамках ліцензованого обсягу, просимо повідомити МОН.

Також просимо подати остаточну інформацію щодо громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї та вступили або перевелись до вищого навчального закладу за формою, що додається, на електронну адресу m_fomenko@mon.gov.ua.

Додаток: на 1 арк.

Тимчасово виконуюча обов’язки Міністра       І. Р. Совсун

Освіта.ua
11.09.2014

Популярні новини
На вищу освіту планують виділити 40 млрд грн Уперше в проекті бюджету передбачено 1 млрд гривень для модернізації системи гуртожитків
У вишах впровадять курс з інноваційного підприємництва Студенти вивчатимуть інноваційне підприємництво в 76 українських університетах
Слуга народу в КНУ ім. Шевченка: що відбулося Студентський парламент КНУ та Офіс партії «Слуга народу» розійшлись в оцінках проведення заходу
Парламент не дозволив навчання іноземців російською У Верховній Раді забракло голосів для ухвалення змін до Закону України «Про вищу освіту»
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!