Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2012 році

Наказ МОНмолодьспорт № 678 від 11.06.12 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 678 від 11 червня 2012 року

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
02 липня 2012 р. за № 1086/21398

Про затвердження Порядку надання
одноразової адресної грошової допомоги
деяким категоріям випускників
вищих навчальних закладів у 2012 році

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 року № 1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів" та з метою упорядкування цих виплат наказую:

1. Затвердити Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2012 році, що додається.

2. Керівникам вищих навчальних закладів державної форми власності, що підпорядковані Міністерству освіти і науки, молоді та спорту, міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади, до 15 жовтня поточного року подати Міністерству освіти і науки, молоді та спорту списки випускників, яким має бути надана одноразова адресна грошова допомога.

3. Керівникам вищих навчальних закладів комунальної форми власності до 15 жовтня поточного року подати Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій списки випускників, яким має бути надана одноразова адресна грошова допомога, для здійснення відповідного фінансування.

4. Керівникам департаментів загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.), професійно-технічної освіти (Супрун В. В.), вищої освіти (Коровайченко Ю. М.) опрацювати подані пропозиції і подати інформацію до департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) для здійснення відповідного фінансування.

5. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) забезпечити державну реєстрацію цього наказу в установленому законодавством порядку.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Кулікова П. М.

7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр       Д.В. Табачник

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки,
молоді та спорту України
11.06.2012 № 678

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
02 липня 2012 р. за № 1086/21398

ПОРЯДОК
надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2012 році

1. Одноразова адресна грошова допомога у п'ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати (далі - допомога) надається випускникам вищих навчальних закладів, які у 2011 - 2012 навчальному році здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах (далі - випускники).

2. Допомога надається випускникам денної форми навчання, які навчались за рахунок бюджетних коштів за державним замовленням у вищих навчальних закладах I - IV рівнів акредитації державної та комунальної форм власності незалежно від підпорядкування.

3. Кількість випускників вищих навчальних закладів державної форми власності, яким надаватиметься допомога, встановлюється Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (далі - МОНмолодьспорт) на підставі списків таких випускників, поданих вищими навчальними закладами I - IV рівнів акредитації, що підпорядковані МОНмолодьспорту, міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади, погоджених з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Кількість випускників вищих навчальних закладів комунальної форми власності, яким надаватиметься допомога, встановлюється Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій на підставі списків таких випускників, поданих вищими навчальними закладами I - IV рівнів акредитації комунальної форми власності незалежно від підпорядкування.

4. Після опрацювання поданих вищими навчальними закладами списків на відповідність вимогам, визначеним у пункті 1 цього Порядку, МОНмолодьспорт затверджує кількість випускників та обсяг допомоги, що надається в межах асигнувань, передбачених у Державному бюджеті України на 2012 рік на зазначені цілі, розподіляє (перерозподіляє) бюджетні призначення для виплати допомоги між підпорядкованими МОНмолодьспорту вищими навчальними закладами I - IV рівнів акредитації, міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій затверджують кількість випускників, яким надається допомога, та в межах коштів, врахованих на цю мету у міжбюджетних трансфертах між державним бюджетом та місцевими бюджетами, розподіляють суми між вищими навчальними закладами I - IV рівнів акредитації комунальної форми власності незалежно від підпорядкування.

5. Нарахування допомоги здійснюється у вищому навчальному закладі на підставі наказу, що видається після затвердження кількості випускників, яким надається допомога, та на підставі поданої випускником до 10 жовтня 2012 року заяви про надання допомоги, копії трудової книжки та копії договору. Виплата здійснюється до кінця поточного року.

6. До 15 лютого 2013 року вищі навчальні заклади I - IV рівнів акредитації, які виплачували допомогу, звітують перед органом вищого рівня щодо проведеної виплати.

7. У разі відмови випускника без поважних причин приступити до роботи за призначенням, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за власним бажанням протягом трьох років від початку роботи у загальноосвітньому та професійно-технічному навчальному закладі отримувач допомоги зобов'язаний повернути суму фактично одержаної допомоги у вищий навчальний заклад, де була здійснена виплата. Вищий навчальний заклад повертає зазначені кошти до державного бюджету.

8. До 25 березня 2013 року МОНмолодьспорт, міністерства та інші центральні органи виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади I - IV рівнів акредитації, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій інформують Міністерство фінансів щодо проведеної виплати.

Директор департаменту
вищої освіти       Ю.М. Коровайченко

Директор департаменту
економіки та фінансування       С.В. Даниленко

Освіта.ua
11.06.2012

Популярні новини
В Україні з'являться підрозділи іноземних вишів Уряд ухвалив рішення, що відкриває шлях до заснування в Україні підрозділів іноземних вишів
МОН: цього року виші отримають широкі фінансові повноваження Університети матимуть широкі повноваження щодо розпорядження коштами
Україна візьме кредит на ремонт і обладнання для вишів Сфера вищої освіти може отримати кредит від Міжнародного банку реконструкції та розвитку
МОН: процес захисту дисертацій розблокований Верховна Рада ухвалила закон, який вирішує питання щодо присудження наукових ступенів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів