Про презентацію Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку» та навчання тренерів-координаторів

Лист ІМЗО № 21/08-330 від 10.03.23 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 21/08-330 від 10 березня 2023 року

Керівникам департаментів (управлінь)
освіти і науки обласних, Київської
міської державних адміністрацій

Керівникам закладів післядипломної
педагогічної освіти

Про презентацію Всеукраїнського проєкту
«Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку»
та навчання тренерів-координаторів

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що 16 березня 2023 року у м. Львів відбудеться презентація Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку» (далі – Проєкт) та перший день тренінгу для тренерів-координаторів із Волинської, Закарпатської, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей.

Організаторами Проєкту є ГО «Українська федерація «Спорт заради розвитку» спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Основною метою Проєкту є допомога в інтеграції та адаптації дітей та батьків/опікунів серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та дітей із особливими освітніми потребами в місцеві громади засобами фізичного виховання та спорту з використанням концепції «Спорт заради розвитку».

Для урочистого відкриття Проєкту запрошуємо керівників та педагогів закладів загальної середньої освіти м. Львова та експертів згідно з додатком 1.

До участі в заходах запрошуємо науково-педагогічних працівників та вчителів ЗЗСО, які пройшли відбір для навчання (додаток 2). Учасники тренінгу стануть тренерами-координаторами, котрі поширюватимуть ідею концепції «Спорт заради розвитку» під час занять для вчителів/інструкторів фізичного виховання (навчання буде відбуватися в змішаному режимі: один день офлайн (у день відкриття) та один день онлайн).

Витрати, пов’язані із участю у заході (вартість квитків, проживання за потреби та харчування) залишаються за організаторами.

Звертаємо увагу, що продовжується реєстрація закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти задля втілення ідеї та проведення фізкультурно-оздоровчих занять. Після конкурсного відбору кожен освітній заклад отримає набір спортивно-ігрового інвентарю «Цікава фізкультура», оригінальну брендову продукцію та методичні матеріали для проведення занять.

Реєстрація закладів освіти за покликанням.

Переваги для участі у Проєкті надаються закладам освіти зі шкільною командою, вмотивованою до впровадження інновацій, в яких навчання/виховання відбувається в офлайн-режимі з дотриманням безпекових умов (наявність укриття), котре розраховане не велику кількість учнів, ВПО та дітей з особливимиосвітніми потребами.

У кожному закладі освіти, відібраного до участі у Проєкті, впродовж березня-червня проводитимуться фізкультурно-оздоровчі заняття за участі внутрішньо переміщених дітей та дітей з особливими освітніми потребами, а також їх батьків/опікунів за концепцією «Спорт заради розвитку».

Звертаємо увагу, що продовжується реєстрація представників із Запорізької, Донецької, Луганської та Херсонської областей для онлайнового навчання. Педагоги зазначених областей зможуть приєднатися до проведення фізкультурно-оздоровчих занять в інших регіонах України за місцем фактичного перебування. Реєстрація за покликанням.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами:

  • 099-059-37-71 – Олексій Качан;
  • 067-582-91-36 – Євгенія Сливка.

Просимо проінформувати заклади освіти та сприяти участі науково-педагогічних працівників та вчителів ЗЗСО у зазначених заходах.

Директор                                            Євген Баженков

Освіта.ua
10.03.2023

Популярні новини
Маємо створити умови для вільної роботи вчителів, – міністр МОН за міністра Оксена Лісового акцентуватиме свою увагу на зміні культури у школі
Уряд розпочне тотальну боротьбу з освітньою бюрократією Новий підхід до управління системою освіти стане ключовим вектором роботи уряду
Учителі не підтримують ідею додаткового навчального року Більшість освітян і батьків не схвалюють проведення додаткового навчального року
Школам пропонують розробляти власні освітні програми Кожен заклад загальної середньої освіти може розробити власну освітню програму
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів