Про розгляд звернення

Лист МОН № 1/5133-22 від 13.05.22 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/5133-22 від 13 травня 2022 року

Про розгляд звернення

У Міністерстві освіти і науки України розглянуто Ваше звернення від 08.05.2022 щодо надання відпусток вчителям закладів загальної середньої освіти під час дії воєнного стану.

Умови надання та тривалість щорічних основних відпусток регулюють Закон України «Про відпустки» та Порядок надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 346.

Особливості трудових відносин працівників усіх підприємств, установ, організацій в Україні незалежно від форми власності, виду діяльності і галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами, визначає Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ (далі – Закон № 2136). У період дії воєнного стану не застосовуються норми законодавства про працю у частині відносин, врегульованих Законом № 2136.

Відповідно до статті 12 Закону № 2136 у період дії воєнного стану щорічна основна оплачувана відпустка надається працівникам тривалістю 24 календарні дні.

Законом № 2136 не заборонено у період дії воєнного стану надавати працівникам, які мають дітей, додаткову відпустку, що передбачена статтею 19 Закону України «Про відпустки».

При цьому, відповідно до частини другої статті 12 Закону № 2136 у період дії воєнного стану роботодавець може відмовити працівнику у наданні будь-якого виду відпусток (крім відпустки у зв'язку вагітністю та пологами та відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку), якщо такий працівник залучений до виконання робіт на об'єктах критичної інфраструктури.

Подовжена тривалість щорічної основної відпустки для педагогічних працівників закладів освіти не скасовується, а лише обмежується на період дії воєнного стану. Надання невикористаних у період дії воєнного стану днів щорічної відпустки переноситься на період після припинення або скасування воєнного стану.

У разі неможливості надання невикористаних днів відпустки (у випадку, якщо почнеться новий навчальний рік) за бажанням працівника частина щорічної відпустки може бути замінено грошовою компенсацією згідно із статтею 24 Закону України «Про відпустки». При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні.

Також, у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за усі невикористані дні відпусток відповідно до статті 24 Закону України «Про відпустки».

Водночас інформуємо, що у Верховній Раді України зареєстрований проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» (реєстр. № 7251 від 05.04.2022), до якого Міністерство освіти і науки надавало свої зауваження стосовно внесення змін до статті 12 Закону № 2136 щодо зняття обмеження тривалості щорічної відпустки, що надається педагогічним і науково-педагогічним працівникам протягом періоду дії воєнного стану.

Відповідно до висновку Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів щодо включення до порядку денного проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин (реєстр. № 7251) пропонується абзац перший частини першої статті 12 Закону № 2136 викласти в такій редакції:

  • «1. У період дії воєнного стану надання працівнику щорічної основної відпустки за рішенням роботодавця може бути обмежено тривалістю 24 календарних дні за поточний робочий рік.».

Прийняття цього законопроекту дозволить надавати у період дії воєнного стану педагогічним працівникам щорічну основну відпустку повної тривалості.

Заступник Міністра                                             Світлана Даниленко

Освіта.ua
13.05.2022

Популярні новини
Рада має ухвалити закон про відпустки вчителів, – Бабак Невирішеним питанням є законопроект, що дозволить вчителям скористатися звичайною відпусткою
Уряд встановив дату початку навчального року Новий навчальний рік у школах розпочнеться 1 вересня і завершиться 30 червня
Учителів і учнів зруйнованих шкіл переведуть до інших Усі вчителі та учні шкіл, які зазнали пошкоджень, будуть переведені до сусідніх шкіл
Вимоги оплати документів про освіту є незаконними, – МОН Свідоцтва про базову та повну середню освіту й додатки до них видаються безоплатно
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Соня
Скажіть, будь ласка, якщо я керівник позашкільної освіти, вже мала відпустку 24 дні, а тепер маю намір звільнятись, чи повинна я повертати кошти за відпустку? На роботу я прийнята з 1.09.2017 року.
Економіст
Для Соня: Чому Ви маєте повертати кошти? Ви що брати щось наперед? Ви є відпрацювали навчальний рік. То Ви маєте ще дні відпустки за які маєте отримати компенсацію
Коментувати
Светлана
Доброго дня, раніше ми ніколи не писали заяви на відпустки, йшли за наказом, цього року директорка роздала папір і сказала написати заяви на відпустки, де вказали, що на 24 дні, підкажіть, чи у когось було таке, чи писали ви заяви?
Галина
Для Светлана: а як це ви йшли у відпустку без заяв? Заяви мають бути обов’язково, такий порядок надання відпусток.
Альбина
Школи Харкова. Одні - кожного року без заяв. Інші - із заявами. Ось таке...
Коментувати
Галина
Добрий день. Я працюю керівником гуртків у позашкільній освіті. Маю дитину якій ще немає 3 років. Скажіть скільки днів відпустки мені мають дати 24 чи більше?
Галина
Для Галина: всім 24. незалежно від посади або віку дітей
Коментувати
Марина
Добрий день! Чи будуть виплачуватись оздоровчі в цьому році? Оскільки поки що отримала лише відпускні. Чи оплачується додаткова соціальна відпустка на дітей до 14 років?
Галина
Для Марина: 24 дні це стосується основної відпустки. Про додаткові нічого не сказано. А отже це залишається на розгляд керівництва. Взагалі можуть давати. Оздоровчі мають бути. Їх виплачують разом з відпускними. Тому взнавайте в бухгалтерії
Коментувати
Небайдужий
Бла бла бла,а законопроект 7251 про відпустку педагогів у ВР так і не розглянуто,напевно недоходять руки,а коли цікаво до освіти доходили руки
Олена
Директор хоче оголосити простій, щоб не платити зарплату. Але в місті немає бойових дій, територія на окупована, школа не зруйнована, та ще і бомбосховище є . Чи має законне право оголосити простій в закладі?
Галина
Для Олена: так. Законно. В умовах військового стану можуть простій перевести, а не можуть припинити трудові відносини, якщо це не територія де проводяться бойові дії
Олена
В законі про оголошення простою є причини за яких можна його оголошувати. А не просто воєнний стан.
Галина
Для Олена: причина - економічні умови. Є ще варіант: можуть відправити під час карантину (до кінця карантину) у відпустку за власний рахунок
Коментувати
Олена
Маю 20 днів відпустки за попередній рік. Якщо візьму ці 20 днів , то цьогорічної треба всього 4 дні. Чи маю право на отримання оздоровчих? Бо раніше треба було не менше 14 днів поточної відпустки.
Економіст
Для Олена: 24 дні - це стосується відпустки цього року. Ніде не забороняється забирати відпустку попереднього періоду. І ще, немає такого обмеження щодо 14 днів у законодавству. Можна озборовчі отримати і з 1 днем відпустки. такі обмеження можуть бути прописані лише у ваших колективних договорах. В ньом й читайте
Коментувати
Інна Дерманюк
Мої вітання. Маю таке питання. Після закінчення навчального року директор оголосила, що необхідно бути присутньою на роботі у школі щодня (окрім вихідних). Якщо я проживаю у місті і необхідно їхати в село, громадський транспорт відмінили, то яким чином доїхати до місця роботи? Чи маю право виконувати роботу дистанційно?
Галина
Для Інна Дерманюк: яку саме роботу Ви виконуватимете дистанційно? Якщо вчителі будуть залучені до громадської роботи (пакування гуманітарки, плетення сіток тощо), то яким чином Ви її будете дистанційно виконувати?
Коментувати
Петро Петрович
Доброго дня. Маю декілька питань: 1)Як буде оплачуватись відпустка в 24 дні Середня зарплата, чи 2/3 середньої зарплати? 2) Якщо, вчитель вийде з відпустки і йому будуть платити 2/3 зарплати, чи має право керівник, його викликати на роботу, чи це як простій? 3) Якщо в школі громада все скоротила, залишивши 4 прибиральниці в школі заставляти вчителя прибирати шкільне подвір’я, прибирати центр села, цвинтар... у не воєнний час?
Галина
Для Петро Петрович: відпустка - це відпустка. А 2/3 оплачується при простої. Оскільки відпустка у воєнний час лише 24 дні, то залишок літа може бути оформлений як простій. Під час простою можуть викликати до виконання будь-яких громадських робіт, в тому числі і прибирання території громади, розвантажування гуманітарної допомоги тощо. Саме тому, тим хто відсутній за місце роботі і не виплачують простій, а вимагають писати заяву про відпустку за власний рахунок
Вікторія
2/3ставки - це оплата техпрацівникам під час простою закладу. Педагогічним працівникам у цьому випадку мають платити середньомісячну зарплату. Що, власне - та ж сама відпустка, тільки не в один платіж відпускні.
Галина
Для Вікторія: хто Вам таке сказав? Перечитайте нормативні документи. При простої оплати "не менше 2/3 посадового окладу". Яка посада не має жодного значення.
Коментувати