Щодо педнавантаження заступника директора з навчально-виховної роботи закладу освіти

Лист МОН № 1/11-3952 від 02.06.21 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-428 від 02 червня 2021 року

Щодо педнавантаження заступника
директора з навчально-виховної
роботи закладу освіти

(Витяг)

Міністерство освіти і науки України розглянуло <…> запит <…> щодо педагогічного навантаження заступника директора з навчально-виховної роботи закладу освіти, який працює на 0,75 ставки, та повідомляє.

<…> Щодо порушеного <…> питання інформуємо, що відповідно до пункту 91 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. № 102 (із змінами) (далі – Інструкція), керівні працівники закладів освіти можуть вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у цьому ж закладі, але не більше 9 годин на тиждень (360 годин на рік), якщо вони по основній роботі отримують повний посадовий оклад (ставку).

У випадках, коли вищезгадані працівники отримують по основній посаді 0,5 посадового окладу (ставки), їм дозволяється вести викладацьку роботу в середньому не більше 18 годин на тиждень (720 годин на рік).

Названим працівникам за норму годин, визначену в цьому пункті, оплата проводиться понад основний посадовий оклад (ставку) у порядку, передбаченому відповідно для учителів, викладачів та керівників гуртків (за тарифікацією).

Інструкцією не визначено педагогічне навантаження у випадку, коли заступник директора закладу освіти працює по основній посаді на 0,75 ставки. Вважаємо, що такий працівник може вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у цьому ж закладі, але не більше 9 годин на тиждень (360 годин на рік).

Водночас слід зазначити, що відповідно до Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 р. № 1205, посада заступника директора з навчально-виховної роботи в школі вводиться за таких умов: 0,5 посади – при кількості 6 – 9 класів; 1 посада – при кількості 10 – 20 класів; 1,5 посади – при кількості 21 – 29 класів, 2 посади при кількості 30 і більше класів.

Тобто зазначеним Типовими штатними нормативами не передбачено введення посад заступників директора на 0,75 ставки.

Заступник Міністра                              С. Даниленко

Освіта.ua
02.06.2021

Популярні новини
В Україні створюватимуть паспорти безпеки шкіл Навчальний процес має початись максимально комфортно для всіх учасників освітнього процесу
Тривалість відпусток освітян відновлено Парламент ухвалив законопроект, що врегульовує питання тривалості відпусток
Рада має ухвалити закон про відпустки вчителів, – Бабак Невирішеним питанням є законопроект, що дозволить вчителям скористатися звичайною відпусткою
Уряд встановив дату початку навчального року Новий навчальний рік у школах розпочнеться 1 вересня і завершиться 30 червня
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів