Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році

Лист МОН № 1/9-430 від 11.08.20 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-430 від 11 липня 2020 року

Департаменти (управління) освіти і
науки обласних, Київської міської
державних адміністрацій

Заклади післядипломної педагогічної освіти

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2020/2021 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, підготовлені спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Просимо довести їх до відома керівників закладів загальної середньої освіти та вчителів.

Додаток: 170 арк.

Заступник Міністра                        Світлана Даниленко

Освіта.ua
11.08.2020

Популярні новини
Нещеплених освітян будуть відсторонювати від роботи з 8 листопада Кабінет Міністрів затвердив рішення про відсторонення від роботи нещеплених освітян
Київ закриває школи до 8 листопада Столичні школи припиняють відвідування здобувачів освіти з 23 жовтня до 8 листопада
Київ готується до переходу у «червону» зону Київ потрапить у «червону» зону карантину через стрімке погіршення епідемічної ситуації
Столична профспілка стала на захист невакцинованих освітян Профспілка закликала МОЗ скасувати рішення про обов'язкову вакцинацію освітян
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Доброго дня. Напишіть будь ласка. При виставлені тематичних оцінок потрібно враховувати всі види контролю по вивченій темі чи орієнтуватися по контрольній роботі?
наталья
Проверьте ваш додаток ! не скачивает и не открывает - постоянно блокируется как документ с угрозой!
Віктор
Доброго дня. На які нормативні документи спиратися при перерозподілі навчальних годин навчального плану в межах 15% про які сказано в рекомендація?
Світлана
? Де брати прикладні задачі і завдання з математики, якщо у підручниках і рекомендованій літературі їх або немає або зовсім мало, і вони вже давно не актуальні? Начебто дали волю, але за паркан виходити не можна?
учень
Для Світлана: Спробуйте запит у гуглі англійською
Коментувати
Оксана
Чому з математики вже декілька років підряд такі скупі рекомендації? Зінших предметів все чітко розписано: кількість контрольних, оцінювання.
Геометрія
Рік математики, роз’яснень менше 2-х сторінок, як проводити коригуюче навчання? Як бути з учнями 5-х класів, які "пропустили" навчання у кінці 4-го класу? Яка кількість контрольних робіт? (хто знайде у попередніх листах 2015-2019 н.р. напишіть у коментарі) і т.п. Чому не можна використовувати додаткову літературу НЕ Схвалену МОН?
ТамілаЛ
Для Геометрія: У листах 2015-2019 р.р. рекомендацій щодо кількості контрольних робіт для учнів 5-9 класів немає ні з математики, ні з алгебри, ні з геометрії не було. У програмі рівня стандарту вони є у самій програмі для 10-11 класу. За поглиблене і профільне вивчення математики нічого сказати не можу, у нашій школі таких класів немає.
Коментувати