Про проведення Всеукраїнської онлайн конференції «Нова українська школа: педагогічні інновації в системі початкової освіти»

Лист ІМЗО № 22.1/10-750 від 17.03.20 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 22.1/10-750 від 17 березня 2020 року

Ректорам (директорам) закладів
післядипломної педагогічної освіти

Про проведення Всеукраїнської
онлайн конференції «Нова українська
школа: педагогічні інновації в
системі початкової освіти»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України проводить Всеукраїнську онлайн конференцію «Нова українська школа: педагогічні інновації в системі початкової освіти».

На конференції українські науковці представлять варіативні шляхи впровадження концептуальних засад Нової української школи в практику діяльності закладів загальної середньої освіти.

Запрошуємо взяти участь у заході науковців, завідувачів кафедр, методистів ЗППО, які опікуються питаннями початкової освіти, керівників закладів загальної середньої освіти, педагогічних працівників та усіх зацікавлених у розвитку початкової освіти. Долучитися до участі в онлайн конференції можна як слухач під час відеотрансляції. Посилання на відеотрансляцію буде розміщено на офіційних ресурсах ІМЗО та НАПН України 23 березня.

Захід відбудеться 25 березня 2020 року з 11.00-13.00 в Інституті педагогіки НАПН України за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-Д (зала засідань).

Зареєструватися та залишити заявку на отримання сертифікату можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeF2ShECk6rlpIR_fFiITbgBGDVH613rb6G7W-SYPu9H9Zh5Q/viewform.

Просимо посприяти проведенню конференції та поінформувати освітян про зазначений захід.

В. о. директора                    Костянтин Трушковський

Освіта.ua
20.03.2020

Популярні новини
Карантин для учнів і студентів продовжать, - прем'єр Послаблення заходів, що можливі наприкінці квітня, не стосуватиметься учнів та студентів
Школи мають визначити, як завершити навчальний рік У МОН стверджують, що нададуть школам можливість визначити, як завершити навчальний рік
Школи мають забезпечити засвоєння учнями предметів, - МОН Учителям необхідно вжити заходів щодо засвоєння учнями змісту кожного предмета
Стало відомо, які канали покажуть «Школу онлайн» Проект забезпечить доступ до дистанційної освіти для всіх школярів з 5-го по 11-й клас
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій Пасічник
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, де можна подивитися онлайн конференцію? На Вашому сайті не буде трансляції? Зареєструвався сьогодні, а посилання, пишуть, що було 23 березня. Де подивитися? Дякую.
Iren
Про проведення Всеукраїнської онлайн конференції «Нова українська школа: педагогічні інновації в системі початкової освіти». Хто знайшов посилання - відгукніться!!!
Kateryna
Для Iren: шукаю! на сайті ІМЗО - тиша...
Віталій Пасічник
Кому вдалося увійти, поділіться, як ви це робили, де шукали?
Олена
Конференція перенесена. Зайдіть ще раз за посиланням для реєстрації, прочитаєте повідомлення.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!