Про призначення стипендій Президента України учасникам та призерам міжнародної учнівської олімпіади з астрономії 2016 року

Наказ МОН № 1419 від 23.11.16 року

MIHICTEPCTBO ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1419 від 23 листопада 2016 року

Про призначення стипендій
Президента України учасникам
та призерам міжнародної учнівської
олімпіади з астрономії 2016 року

На виконання Указу Президента України від 30 грудня 1998 року № 1419 «Про стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів», постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2008 року № 165 «Деякі питання стипендіального забезпечення» та відповідно до рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 27.10.2016 року (протокол № 10/5-19) НАКАЗУЮ:

1. Призначити стипендії Президента України учасникам та призерам міжнародної учнівської олімпіади з астрономії 2016 року, які продовжують подальшу освіту в Україні, за списком згідно з додатком.

2. Керівникам навчальних закладів, де навчаються стипендіати:

1) забезпечити виплату стипендій Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад 2016 року з 1 вересня 2016 року до 1 вересня 2017 року відповідно до Положення про порядок призначення стипендій Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, затвердженого Указом Президента України  від 30 грудня 1998 року № 1419 «Про стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів»;

2) виплату стипендій здійснювати щомісячно за рахунок коштів бюджету, з якого фінансується навчальний заклад, де навчається стипендіат, у межах відповідних бюджетних призначень.

3. Департаментам освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, яким підпорядковані загальноосвітні навчальні заклади, де навчались та навчаються стипендіати, вжити заходів щодо відзначення вчителів, які підготували призерів міжнародної учнівської олімпіади з астрономії 2016 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

Міністр       Л. М. Гриневич

КОМЕНТАРІ
Багато символів. Скоротіть на
Залишилось символів 1000
Заповніть форму, або
Заповніть форму або