Про проведення моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах

Наказ МОНмолодьспорт № 1065 від 02.10.12 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1065 від 02 жовтня 2012 року

Про проведення моніторингового дослідження
стану превентивної освіти дітей
та учнівської молоді в навчальних закладах

З метою отримання об’єктивної інформації щодо ефективності реалізації завдань і заходів Державної програми "Репродуктивне здоров'я нації на період до 2015 року", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 року № 1849, Плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2010 року № 2140, виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 1 червня 2009 року № 457 "Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки України з виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих та хворих на СНІД на 2009-2013 роки", від 30 грудня 2010 року № 1312 "План заходів щодо реалізації Національної кампанії "Стоп насильству" на період до 2015 року" та стану превентивної освіти з питань формування здорового способу життя у дітей та учнівської молоді в навчальних закладах, наказую:

1. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.):

1.1. Провести у 2012-2016 роках моніторингове дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах.

1.2. До 20 листопада 2012 року та до 1 квітня 2014, 2015, 2016 років підготувати й надіслати електронною поштою обласним інститутам післядипломної педагогічної освіти інструктивно-методичні матеріали для проведення моніторингового дослідження.

1.3. До 15 грудня 2016 року за результатами моніторингового дослідження підготувати та розмістити на веб-сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти узагальнені інформаційно-статистичні матеріали.

2. Утворити робочу групу з питань організації та проведення моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах у складі згідно з додатком 1.

3. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій сприяти проведенню моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах.

4. Ректорам (директорам) інститутів післядипломної педагогічної освіти забезпечити проведення у 2012-2016 роках моніторингового дослідження згідно з графіком проведення у регіонах моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах (додаток 2).

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра       Б.М. Жебровський

Освіта.ua
02.10.2012

Популярні новини
Перехід в онлайн назавжди залишиться в історії освіти, - Мандзій Перехід на онлайн-навчання - це подія, що залишиться в історії освітянської спільноти
Вчителі не отримають додаткових доплат за карантин Додаткових доплат для вчителів за роботу в умовах карантину бюджетом не передбачено
Цього тижня у школярів розпочнуться літні канікули За словами Любомири Мандзій, цього тижня буде завершений навчальний процес у школах
Як освіта виходитиме з карантину після 1 червня Уряд ухвалив постанову, згідно з якою почнуть діяти деякі послаблення для закладів освіти
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!