Популярні новини
Зарплати вчителів у 2022 році зростуть на 8% Україна приділятиме увагу витратам на охорону здоров'я, освіту, оборону та безпеку
У ВООЗ радять школам дотримувати дистанцію між учнями У Всесвітній організації охорони здоров'я радять українським школам обмежувати передачу вірусу
До звичайного формату навчання повернулось 84% шкіл Станом на 22 листопада очне навчання здійснюють понад 11 тисяч шкіл, що складає 84% закладів
МОН анонсує повернення 11 тисяч шкіл до очного навчання 22 листопада учні 11 тисяч українських шкіл мають повернутися за парти
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анатолій
Вчителі фізкультури атестуються у школі.дирекція школи вивчає досвід роботи а у березні місяці виявили факт ,що вчителі працюютьне за програмою яка рекомендована МОН Украхни(1-4 кл.,оновлена програма).Але ,директор школи запевняє все ПРАВИЛЬНО.Ось вам і атестація.
Олег
працюю в школі вчителем 1 категорії, педагогічний стаж 21 рік. Атестацію на вищу категорію не пройшов, підтвердили 1. Чи можна подати апеляцію? Що для цього потрібно?
Заступник
Для Олег: 6.4. Педагогічні працівники у десятиденний строк з дня вручення атестаційного листа мають право подати апеляцію на рішення атестаційної комісії до атестаційної комісії вищого рівня. 6.5. Апеляція на рішення атестаційної комісії І рівня подається до атестаційної комісії ІІ рівня. Апеляція на рішення атестаційних комісій І та ІІ рівнів може бути подана до атестаційної комісії ІІІ рівня.
Коментувати
Олена
Працюю в школі педагогом - організатором, педагогічний стаж 27 років, маю вищу категорію, як вчитель-предметник. В цьому році атестувалась як педагог-організатор. Дозволили атестуватися тільки на ІІ категорію. Чи впливає категорія вчителя-предметника та педстаж на категорію педагога-організатора?
Директор
Для Олена:Ні, це дві різні посади, з кожної посади ви атестуєтесь окремо. І ви тепер не вчитель-предметник.
юлия
Доброго вечора!за фахом я вчитель початкових класів, освіта вища. Отримала І кваліфікаційну категорію як вчитель поч. классів і звільнилася. В цьому навчальному році повернулася на посаду-"вчитель трудового навчання". Мені платять,як спеціалісту. Зараз я проходжу спецкурс з трудового навчання,щоб підвищити свій профессійний рівень та зарплатню.Але в бухгалтеріїї ГОРОО запевняють,що необхідно атестуватися як вчителю трудового навчання, самих лише курсів не достатньо для підвищення зарплати. Допоможіть,будь ласка вирішити проблему.
Коментувати
Микола
Микола Працюю старшим майстром ПТНЗ, чи можу атестуватись на присвоєння мені педагогічного звання майстер І категорії
Микола
Для Микола:
Коментувати
Романа
Доброго дня!У 2010 р, я атестувалася як вчитель початкових класів на ІІ категорію. 2011 році була у декретній відпустці2.5роки. Після декрету працюю третій рік і цього року чергова атестація.Мене вирішили проатестувати на підтвердження ІІ катнгорії, спираючись на те, що після декрету я мало працюю. Чи можуть мені присвоїти "спеціаліст І категорії"? Мій стаж 14 років.
людмила
доброго дня! Цього року я атестуюся, як педагог-організатор на І категорію. Крім того, ще атестуюся як вчитель початкових класів (раніше не атестувалася). На яку категорію я повинна атестуватися як вчитель початкових класів?
вячевлав
у мене стажу 4 роки після університету. Я можу атестуватися позачергово в цьому році?
ліля
у 1993 році закінчила педучилище, педагогічний стаж 22 роки, у дошкіллі 7 років, маю вищий тарифний розряд, чи можу атестуватися на звання "вихователя-методиста" чи "старшого-вихователя"
Ольга
У 2009 році була пройдена атестація - І категорія, потім звільнилася і повернулася до викладання у 2016 році. Чи залишається І категорія?
Тетяна
Чи обов’язково проходити повторно курси підвищення кваліфікації (останні 2013 року) при позачерговій атестації?
Валентина
За спеціальністю я вчитель початкових класів. З 1991 до 2000 року працювала вчителем початкових класів, а з 2000 року працюю на посаді заступника директора з НВР та викладаю предмет " Основи здоров’я". Чи маю я право атестуватися за п.3.26 як вчитель основ здоров’я чи тільки за спеціальністю вчитель початкових класів?
Лариса
Для Валентина: Атестуєтесь як заступник та окремо як вчитель основ здоров’я/
Коментувати
Олександр
У спеціаліст І категорії який розряд повинен бути при веденні гуртка
Лариса
Для Олександр: На який Вас проатестували. Якщо Ви тільки почали вести гурток, то 8.
Коментувати
Орися
Голосують члени атестаційної комісії так як накаже директор,тому обв’язки їм не обов’язково мати...
Орися
Які обовязки? Хай хоч дотримуються пунктів Типового положення. Тоді педагоги зможуть відстоювати свої права.
Светлана
Права атестаційної комісії записані, а обовязки? Як може голосувати член атестаційної комісії, як він не був жодного разу на уроці у вчителя, який атестується.
Ірина
Доброго вечора! Атестувалась у 2017-18.н р . Отримала пед.звання "старший вчитель" . Чи маю право на позачергову атестацію на звання "вчитель-методист" у 2019-20н р? Директор відмовилась подати мене у списках. Маю методичні надбання. Чи вважається це порушенням "Положення.про атестацію"?Що можете порадити? Дякую.
Коментувати