Популярні новини
Видатки МОН у наступному році збільшені на 14,4 млрд грн Рада ухвалила Держбюджет на 2022 рік, згідно з яким видатки МОН збільшені на 14,4 млрд
Кошти за використання українських надр спрямують дітям Президент України ініціює законопроект про економічний паспорт українця
З 1 грудня вчителям підвищать зарплати З 1 грудня 2021 року відбудеться підвищення зарплати освітян, які працюють у школах
2 800 вчителів досі відсторонені від роботи Через відсутність 100% рівня вакцинації працівників 1 200 шкіл працюють дистанційно
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Євген
Чи мають право понизити категорію,якщо у вчителя немає призових місць На районній олімпіаді.
Наталія
Добрий день! Я вчитель початкових класів у навчально -реабілітаційному центрі для дітей з тяжкими порушеннями мовлення.Викладала всі предмети ,крім корекції розвитку та логоритміки,бо не мала відповідної освіти. 11 травня 2016 р.закінчила Кам’янець -Подільський університет за спеціальністю Корекційна освіта і здобула кваліфікацію логопед,спеціальний психолог дошк.і шкіл.закладів. 24 березня 2017 р.проатестувалась як вчитель початкових класів і отримала вищу категорію.Чи розповсюджується моя вища категорія на уроки корекції розвитку і логоритміки до наступної атестації?
Світлана
Доброго дня. Я вчитель початкових класів. Стаж роботи 26 років. Вищої освти нема. Чи можу атестуватися на звання "старший вчитель " . Дякую.
Економіст
Для Світлана: ні. більше того, Вам під час атестацій мали ставити умову здобуття вищої освіти, а у випадку не виконання умови, звільнення, як такої, що не відповідає займаній посаді. У дирекції будуть проблеми у випадку аудиту закладу. вашу заробітну плату розцінять, як нецільове використання бюджетних коштів.
Анна
5.4. Педагогічним працівникам, які мають базову або неповну вищу педагогічну освіту, можуть присвоюватися педагогічні звання «вихователь-методист» (для музичних керівників, інструкторів з фізкультури та вихователів дошкільних навчальних закладів), «старший учитель», «старший вихователь», якщо стаж їх педагогічної діяльності становить не менш як 8 років та якщо вони мають найвищий тарифний розряд.
Коментувати
Євгенія
Доброго дня! В березні 2020 буде 3 роки як працюю в садочку вихователем (працюю за освітою,вища) . Коли мені можна атестуватись?
Анна
Для Євгенія: Якщо є 2 роки стажу
Коментувати
Денис
Доброго дня! Працюю на посаді вчителя фізики 3 роки, кваліфікаційна категорія спеціаліст, маю 2 призові місця у 3 всеукраїнському етапі МАН, 4 на обланому, та в інших міських та обласних конкурсах, також більше 20 публікацій на конференціях та у фахових виданнях. Відповідно до положення маю праао на позачергову атестацію на І категорію, а чи можу я претендувати на присвоєння звання "старший учитель" згідно з категорією так, але ж пед стаж..?
Оксана
Доброго дня я про атестувалася як педагог організатор також маю уроки основ здоров`я курса по основах здоров`я були місяць після атестаціі чи я маю право мати два атестаційні листи як педагог організатор і вчитель основ здоровя
Надія
Чи необхідно керівнику навчального закладу писати наказ про атестацію педпрацівників, які атестувалися на засіданні атестаційної комісії ІІІ рівня (область)
Неоніла
Добрий день. Я працюю в школі 11 років із врахуванням декретної відпустки строком 4 роки. Я вчитель хімії. Підготувала цього року призера 3 го етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії.Не атестувалася жодного разу. Читаю основи здоровя...хімію. Ще маю курси минулого року....основи здоровя. Коли мене атестують?
Св
Для Неокніла: вас може проатестувати комісія 1 рівня у 2019_2020 н,р на присвоєння 2 кваліфікаційної категорії’ такж ця комісія може вас проатестувати одразу на присвоєння першої’ якщо ви маєте високий показник в роботі
Коментувати
Олена
Дайте, будь-ласка, відповідь на питання: Атестаційна комісія пропонує надати мені звання "старший вчитель", хоча я прошу підвищити мені категорію до вищого вчителя. Зараз у мене І категорія. За міжатестаційний період маю неодноразових переможців олімпіад і МАН обласного рівнів.
Віктор
Для Олена: Беріть те, що дають, бо до "вищого вчителя" ви, мабуть, зростом не вдалися. Та ще й питання не навчилися формулювати.
Коментувати
Любов
Доброго дня. Дайте будь ласка відповідь, чи маю я право атестуватися, як учитель музики, якщо у мене вища освіта, як практичний психолог, а педагог освіта молодший спеціаліст?
Galuna
Добрий день. Дайте будь ласка відповідь на таке питання. Освіта за професією , бакалавр в 2016р це вже є вища освіта, чи не так? Щиро дякую.
Наталія
Вихователь відмовляється від проходження курсів підвищення кваліфікації та атестації. Чи має право цей працівник далі працювати в закладі.
Олена
Підкажіть, будь ласка, у 2014р. закінчила університет, у 2017-18 н.р. була проатестована, чи потрібно мені проходити курси у 2019 році ?
надія
Що значить "не раніш як через два роки після присвоєння попередньої" при позачерговій атестації? Чергову пройшла у 2017 році чи можу подати заяву на підвищення категорії у 2018, щоб бути атестованою у 2019 році? Мені відмовили.Але раніші атестації проходила саме так: чергова у 2005, позачергова у 2007.
Олена
Доброго дня! Проконсультуйте, будь ласка, як оформлюється встановлення тарифного розряду вчителю біології , атестованому на вищу категорію, після закінчення курсів (економіку читав як спеціаліст). Якими нормативними документами це регламентується?
Марія Прокопик
Доброго вечора.Я працюю майстром виробничого навчання у ліцеї,атестувалася в 2016 р чи маю право на позачергову атестацію і на який розряд ,зараз 13.Дякую.
марина
За фахом вчитель початкових класів, прац. в ДНЗ в 2018 роцф в 2 раз підтвердила 11 розряд. Перейшла з вересня в ЗОШ вихователем ГПД мені зняли 1 поставили 10 розряд . Атестацію не враховують. Чи це правильно?
Лана
Працюю вихователем 6 років, ні разу не атестувалась, в цьому році вступила на магістра. Мене цікавить, якщо вчусь заочно, я маю проходити обов’язково атестацію чи за бажанням?
Для Лана:
Якісь дивні модератори цього сайту. Яку крамолу вони побачили у Вашому питанні? І чого їх влаштували суцільні матюки Макартычана під Листом ІМЗО № 22.1/10-271 від 29.01.19 року Про проведення ХХІ Всеукраїнського турніру юних істориків?
Коментувати
Юрій
З 1 вересня 2016 року почав працювати вчителем математики у ЗОШ І-ІІІ ст.Кандидат ф.-м. н., маю звання доцента. 35 років виладав вищу математику в вузі, був відзначений почесним званням "Відмінник освіти України". Через некомпетентность керівництва був атестований на "спеціаліста ВК" тільки з 01.01.2018 року, хоча мав на це право з початку роботи, зважаючи на науковий ступень. На педнараді 31.08.2018 мені повідомили, що я повинен проходити чергову атестацію. Логічно зробити висновок, що готується рішення про мою невідповідність чинній посаді.Серьозних причин для цього немає, оскільки крім кількох зауважень на неохайні записи в журналах до мене претензій не було. Чи законна така квапливість в перегляді моєї категорії, адже я практично не мав часу проявити себе посаді "спеціаліста ВК". Чекаю поради.
Witalina
Для Юрій: Чергову атестацію вчитель проходе раз у 5 років! Всі відповіді є у положені про атестацію педпрацівників. Чи у нас все вирішує адміністрація ????
Богдана
ви педагог? що таке "проходЕ"?
Олександр
Богдана, Ви педагог? Чому тоді починаєте речення з маленької букви? Дивіться в суть написаного, а нюанси орфографії нехай залишаться на совісті коментатора.
Коментувати
Ольга
Працювала вчителем початкових класів, атестацію на "спеціаліста ВК" пройшла в 04.2007р., звільнилась, в звязку з виходом на пенсію в 09.2007р Ніде не працювала до 07.2018р. Чи потрібно при працевлаштуванні в 07.2018р. підтвердження категорії?