Дистанційний курс «Китайська для початківців»

Вивчення китайської з нуля - це просто, якщо ви вибираєте дистанційний курс «Китайська для початкового рівня»

Дистанційний курс «Китайська для початківців»

Якщо ви потрапили на цю сторінку, значить, ви вже прийняли тверде рішення - знайти курси китайської і вивчити мову. Питання лише в тому, чи всякий самовчитель для початківців підійде для вивчення китайської мови.

Звичайно, не всякий. По-перше, ви повинні розуміти чітко, який саме діалект хочете вивчати, тому що мова йде про сім великих груп діалектів. Наприклад, мовою ЗМІ, науки і культури, а також державною мовою Китаю прийнято вважати путунхуа («спільну мову»).

Цей курс китайської мови пропонують для освоєння саме цього «офіційного» (пекінського) діалекту. Це означає, що, вивчаючи китайську на цьому курсі, ви опануєте мову в тій мірі, щоб вести ділову та особисту переписку, спілкуватися з друзями та колегами, оскільки путунхуа розуміють всі китайці (чого не скажеш про інші групи діалектів).

Дуже важливо і те, що уроки китайської мови універсальні, тобто вони прекрасно підходять як для початківців, так і для тих, хто вже намагався вивчати ієрогліфічне письмо. За рахунок правильної подачі матеріалу, чітко вивіреної системи вправ ви зможете опанувати мову, якою сьогодні розмовляють більше мільярда людей.

Якщо ви хочете самостійно оцінити запропонований курс, завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу. У ньому ви знайдете все необхідне для прийняття рішення, в тому числі, приклади вправ.

завантажити безкоштовний пробний урок

Розмовні навички. На курсі ви вивчите китайський фонетичний алфавіт піньінь, заснований на латинській графіці. Це допоможе Вам розвинути розмовний навик, оскільки піньінь - це, по суті, допоміжна система запису китайських слів в словниках. Курс пропонує вам «побувати» в різних життєвих ситуаціях і, відповідно, запам'ятати найуживаніші фрази. Ви зможете освоїти розмовну китайську дуже швидко і без особливих труднощів.

Вимова. Китайська - тональна мова, тобто, значення слова в ньому може змінюватися в залежності від вимови. Тому дуже важливо, що разом з навчальними журналами ви отримаєте 20 аудіодисків, на яких записана мова носіїв китайської. Досить слухати і повторювати почуте по 10-15 хвилин на день, щоб почати говорити китайською правильно.

Читання і письмо. Початковий курс китайської мови пропонує запам'ятати більше 2000 ієрогліфів, що зовсім немало. Ці знання дозволять вам використовувати мову для читання і письмової практики. Більш того, вивчивши базу, ви при бажанні зможете просуватися далі, і зробити це буде вже набагато простіше. Для полегшення процесу навчання матеріали курсу представлені в ігровій формі, що дозволяє студенту бути весь час зацікавленим в продовженні занять.

Граматика. Після закінчення курсу ви зможете впевнено сказати, що освоїли ієрогліфічне письмо. У кожному з 20 навчальних журналів вам будуть запропоновані граматичні вправи. Вони побудовані таким чином, що учню цікаво не просто виконати завдання, а хочеться домогтися максимального результату. Вивчення граматики стане для вас не обов'язком, а захоплюючою пригодою.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть вивчення китайської мови за допомогою цього курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти китайську мову вам буде простіше простого, адже курс для новачків побудований дуже розумно з методичної точки зору.

завантажити безкоштовний пробний урок

Освіта.ua
22.03.2016