Дистанційний курс «Турецька для початківців»

Вивчення турецької з нуля - це просто, якщо ви вибираєте дистанційний курс «Турецька для початкового рівня»

Дистанційний курс «Турецька для початківців»

Якщо ви шукаєте курси турецької мови, то, можливо, плануєте відпочинок в Анталії або вирішили змінити роботу. Що ж, і перше, і друге - цілком реально. У будь-якому випадку ви маєте рацію: знаючи мову, і відпочивати приємніше, і роботу знайти простіше. Разом з тим, вивчити турецьку мову самостійно - не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Тому дуже важливо розуміти, хто і як буде вас вчити.

Впевнені, дистанційний курс «Турецька для початківців» - це ідеальний вибір, якщо ви вирішили вчити турецьку мову самостійно і знання вам потрібні максимально швидко. Уроки курсу розроблені за унікальною методикою, яка дозволяє людині будь-якого віку і будь-якої підготовки відразу зануритися в тему. Це універсальний курс.

У чому ж його унікальність? Вправи дані в захоплюючій формі: коли кожен учень - немов персонаж якоїсь п'єси. Підсумок - процес навчання ефективний і приємний одночасно.

Чи підійде цей самовчитель турецької мови саме для вас, як для студента-початківця? Дізнайтеся прямо зараз, завантаживши безкоштовно пробний урок.

завантажити безкоштовний пробний урок

Граматика. Граматику турецької мови простіше освоїти, володіючи знаннями розмовної турецької і розуміючи, що означають ті чи інші слова. Комплексне сприйняття матеріалу і зручна система вправ, яку пропонує курс, дасть можливість оволодіти основами турецької граматики.

Вимова. Пройшовши курс, ви навчитеся правильно говорити. Адже крім навчальних журналів і збірників вправ, ви отримуєте 15 CD-дисків у форматі MP3, де записана турецька мова. Прослухавши диски уважно і повторивши почуте, ви запам'ятаєте, як вимовляються ті чи інші слова, і в реальній ситуації зможете скористатися отриманим багажем знань.

Розмовні навички. Турецькою розмовляють понад 70 мільйонів людей по всьому світу, і ви можете стати одним з них! Вивчення турецької самостійно - це оволодіння, насамперед, розмовними навичками. Курс дозволить вам вивчити найнеобхідніші і часто вживані слова турецької мови, і ви зможете вільно спілкуватися з друзями та знайомими на побутові та ділові теми.

Читання і письмо. Вважається, що письмо є найбільш складним при вивченні турецької мови, але в пакеті необхідних навчальних посібників ви отримаєте 3 збірника вправ, які складені спеціально для початківців - так, щоб уроки турецької мови були максимально доступні і ефективні для вас. Ви зможете читати і писати турецькою, і, наприклад, листування з друзями в соціальних мережах вже не буде для вас проблемою.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть вивчення турецької мови за допомогою цього курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти турецьку мову вам буде простіше простого, адже курс для новачків побудований дуже розумно з методичної точки зору.

завантажити безкоштовний пробний урок

Освіта.ua
22.03.2016