Дистанційний курс «Чеська для початківців»

Вивчення чеської з нуля - це просто, якщо ви вибираєте дистанційний курс «Чеська для початкового рівня»

Дистанційний курс «Чеська для початківців»

Якщо ж ви плануєте вивчати чеську мову ґрунтовно, вам необхідно шукати курси чеської, які будуть побудовані на основі доступної і в той же час оптимально організованої методики. Обов'язковою умовою для досягнення успіху є і наявність аудіозаписів з носіями мови. Тільки так ви зможете правильно освоїти непросту вимову ряду чеських звуків і мелодику фраз.

Дистанційний курс «Чеська для початківців» ідеально підходить для вивчення чеської з нуля. Одночасно такий курс буде корисний і тим, хто вже намагався вивчати чеську мову. Матеріал в ньому представлений на основі унікальної методики («natural learning» - «природне навчання»), що дозволяє без зайвих зусиль освоювати великі обсяги тексту. Причому це стосується як збільшення словникового запасу, так і можливостей вивчити граматику. Курс складається з 20 навчальних журналів, кожен з яких включає по два уроки чеської.

Якщо ви хочете самостійно оцінити запропонований курс, завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу. У ньому ви знайдете все необхідне для прийняття рішення, в тому числі, приклади вправ.

завантажити безкоштовний пробний урок

Граматика. Незважаючи на наявні «хитрощі» мови і, як наслідок, непрості особливості її граматики, у вас не буде проблем з граматичними конструкціями чеської, оскільки всі правила в дистанційному курсі чеської представлені наочно і проілюстровані «живими» прикладами. У кожному уроці є граматична секція, яка логічно пов'язана з розділами попередніх уроків. Такий підхід - гарантія захоплюючого і ефективного навчання: вам цікаво вчитися, бо ви досягаєте вражаючих результатів від уроку до уроку.

Вимова. Завдяки фонетичним вправам, які є в кожному уроці, ви навчитеся говорити правильно. Крім того, курс забезпечений тим самим аудіододатком, наявність якого ще раз підтверджує, що в ваших руках якісний самовчитель чеської. Таким чином, ваші заняття стають не тільки корисними, але і на рідкість цікавими.

Розмовні навички. Ваш лексичний запас чеської буде поповнюватися з кожним заняттям. Причому мова йде не про довільний набір слів. Ви будете освоювати цілі теми, «брати участь» у реальних життєвих ситуаціях, а значить, всі слова будуть запам'ятовуватися з першого разу! Крім того, в кінці кожного навчального журналу ви знайдете словник: він містить всі слова і вирази, які використовуються в уроках.

Читання і письмо. Ви почнете читати і писати чеською. Вправи на правопис і відпрацювання навичок читання містять цікавий матеріал про культуру та звичаї чеського народу. Повірте, вам буде цікаво працювати з цим матеріалом! Кожен урок забезпечений секціями для тренування навичок читання і письма.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть вивчення чеської мови за допомогою цього курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти чеську мову вам буде простіше простого, адже курс для новачків побудований дуже розумно з методичної точки зору.

завантажити безкоштовний пробний урок

Освіта.ua
25.03.2016