Дистанційний курс «Іспанська для початківців»

Вивчення іспанської - це просто, якщо ви обираєте курс «Іспанська для початкового рівня»

Дистанційний курс «Іспанська для початківців»

Курс «Іспанська для початківців» дозволить оволодіти мовою швидко й ефективно. Якщо ви маєте побоюння, що не знайомі навіть з азами мови, і припускаєте, що «не вийде», то помиляєтеся. Курс призначений для тих, хто шукає уроки іспанської мови з нуля. Окрім того, за вами буде закріплений особистий викладач, якому ви завжди зможете задати ваші запитання.

Спеціальна методика, що не передбачає розширеної теорії, а фокусується на практичних вправах, - краще, що можна придумати для новачків.

Курс також буде надзвичайно корисний і тим, хто вивчав іспанську колись і тепер шукає самовчитель для початківців, щоб закріпити розмовні навички.

ЗАВАНТАЖИТИ пробний урок БЕЗКОШТОВНО

Граматика. Курс приділяє багато уваги граматиці. Ви вивчатиме такі теми, як рід іменників, вживання дієслова ponerse, багатозначність слова oficina; дієслівні конструкції і форми дієслів; словотвір; вживання Modo Indicativo і Modo Subjuntivo; чоловічий, жіночий і середній рід в іспанській мові тощо.

Розмовні навички. Уроки іспанської для початківців побудовані так, що вже за кілька занять ви зможете добре розуміти, що вам говорять, і самі будете достатньо чітко формулювати власну думку. Ви навчитеся говорити правильно, оскільки у вас з'явиться можливість почути носіїв мови в аудіоматеріалах курсу.

Читання. Ви почнете розуміти іспанські тексти. Курс містить ряд вправ, спрямованих на розвиток і закріплення навичок читання. Ви будете робити переклади, прослуховувати аудіозаписи і знаходити нові слова в іспанських текстах. З кожним уроком техніка вашого читання іспанською буде поліпшуватись.

Письмо. Виконуючи ряд вправ, складених за спеціальною методикою (в т. ч. роблячи переклади), ви навчитеся грамотно писати. Наприклад, вам пропонується доповнити пропозиції, записавши відсутню частину висловлювання або фрази. Така практика дає можливість не тільки засвоїти правопис, а й одночасно збагачує ваш лексичний запас.

Уроки курсу «Іспанська для початківців» розроблені таким чином, щоб ви одразу засвоїли навички практичного використання мови в повсякденних ситуаціях. Новий матеріал вводиться поступово, незначними порціями. Завдяки вправам на читання і сприйняття текстів на слух ви швидко досягнете успіхів у навчанні, навіть якщо раніше у вас не було ніяких навичок спілкування іноземною мовою.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть навчання іспанській мові, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: засвоїти іспанську вам буде простіше, адже курс для новачків правильно побудований з методичної точки зору.

ЗАВАНТАЖИТИ пробний урок БЕЗКОШТОВНО

Освіта.ua
21.03.2016