Дистанційний курс «Німецька мова для дітей»

Універсальний курс для дітей, які роблять перший крок у вивченні німецької мови

Дистанційний курс «Німецька мова для дітей»

Шукаєте уроки німецької для дітей? Хочете підготувати дитину до школи з поглибленим вивченням німецької мови? Тоді вам просто необхідний дистанційний курс «Німецька для дітей». Він призначений для юних студентів (від 6 до 16 років), які тільки починають знайомство з мовою, а також для школярів, які вже почали вивчати німецьку. Унікальна методика, що лежить в основі курсу, дозволяє отримувати нові знання дуже швидко.

Курс представлений у 18 яскравих журналах з уроками і аудіозаписами. Кожен журнал «дорівнює» одному місяцю навчального року. При цьому ви з дитиною можете самостійно планувати час навчання. Разом із матеріалами курсу ви також отримаєте «Інструкцію для батьків». Окрім того, у вас завжди є можливість зв'язатися з особистим викладачем курсу.

ЗАВАНТАЖИТИ пробний урок БЕЗКОШТОВНО

Граматика. Курс розглядає основні граматичні положення і правила. Виконуючи різні вправи, ви будете постійно пізнавати нове. У курсі, зокрема, розглядаються слова-заперечення kein, keine; інфінітив дієслова «бути» і правила його відмінювання; особливості слова es і його вживання; закінчення дієслів. Усі правила проілюстровані діалогами героїв курсу, тому матеріал легко запам'ятовується.

Вимова. Важливу роль у вивченні німецької мови для дітей відіграє тренування правильної вимови, тому в курсі ви знайдете аудіододаток з 18 CD-дисків із німецької промовою.

Розмовні навички. Нові слова в курсі німецької мови дитина запам'ятовує постійно. Це і фрази, якими обмінюються герої курсу, і слова з вправ для виконання і закріплення матеріалу. Нова лексика представлена в усіх уроках, на конкретних прикладах і життєвих ситуаціях.

Читання і письмо. Вивчення німецької для дітей передбачає і розвиток навичок читання і письма. Дітям пропонується виконувати різні вправи (наприклад, пошук і виправлення слів з помилками, письмовий переклад). Принцип «навчання має бути цікавим» зберігається.

Для того щоб зрозуміти, як проходить навчання на цьому дистанційному курсі, пропонуємо безкоштовно завантажити пробний урок. Ознайомившись з матеріалом, ви зрозумієте: засвоїти німецьку вашій дитині буде простіше, адже курс правильно побудований з методичної точки зору.

ЗАВАНТАЖИТИ пробний урок БЕЗКОШТОВНО

Освіта.ua
21.03.2016