Дистанційний курс польської для початківців
PR

Найкращий універсальний самовчитель для тих хто робить перший крок у вивченні польської мови

Дистанційний курс польської для початківців

Що таке польська мова для людини, яка раніше ніколи її не вчила? На перший погляд, ця слов'янська мова дуже схожа на російську та українську, але з великою кількістю шиплячих звуків у словах, де наголос падає на передостанній склад. Не виключено, що хтось із вас навіть стикався з думкою, що зовсім і не обов'язково спеціально ходити на курси польської мови, мовляв, і так все зрозуміло. Польська дійсно легка у вивченні, але правильніше говорити, що її легше освоювати, ніж будь-яку інший мову, якщо ти вчишся за хорошою, ефективної методикою.

Курс «Польська для початківців» - універсальний самовчитель польської мови для тих хто робить перший крок. Він призначений для учнів будь-якого віку і будь-якої підготовки, тобто, рівень освіти значення не має. Завдяки тому що матеріал пропонується в доступній формі, він зручно структурований, забезпечений тематичними таблицями. Ви не вчите мову, витрачаючи на неї масу часу і сил, а відразу починаєте говорити польською, вже з перших занять! Хочете спробувати? Тоді можете прямо зараз абсолютно безкоштовно завантажити пробний урок польської мови.

Які навички та вміння отримують студенти курсу

Граматика. Первинні основи граматики входять в наш курс навчання польської мови у вигляді чотирьох збірників вправ. Завдання побудовані таким чином, що виконувати їх цікаво, адже це свого роду пізнавальні «приклади», вирішуючи які, ви одночасно закріплюєте матеріал пройденого уроку.

Вимова. Вивчення польської за нашою методикою дасть вам можливість навчитися правильно говорити. Аудіододатки до курсу (20 CD в форматі MP3) - це записи, де говорять носії польської мови. Слухаючи корінних поляків, можна легко зрозуміти особливості їх вимови і навчитися правильно говорити польською.

Розмовні навички. Уроки польської мови ЄШКО дуже важливі для початківців і з точки зору можливості швидко освоїти розмовний навик. Курс пропонує вам «стати учасником» різних ситуацій, які описані в 16 навчальних журналах курсу - це і обід у ресторані, і покупка в магазині, і відвідування лікаря, і замовлення квитків у касі ... Ви будете вчити нові слова, відразу розуміючи їх використання в тій чи іншій обстановці (в контексті).

Читання і письмо. Вивчаючи курс, ви будете виконувати письмові домашні завдання. Це дасть можливість освоїти письмо і читання одночасно. А комплекс цікавих вправ, які ви будете виконувати в кожному уроці, дозволить закріпити всі отримані навички.

Отже, навчання буде проходити в зручній для вас атмосфері і зручному темпі (це дистанційні курси, які спеціально призначені для самостійного вивчення). Вам не доведеться витрачати багато часу на польську, бо матеріал засвоюється дуже легко - достатньо всього 20-30 хвилин на день.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть навчання польської мови, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти польську мову вам буде простіше простого, адже наш курс для новачків побудований дуже розумно з методичної точки зору.

ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Освіта.ua
18.02.2016