Дистанційний курс англійської для початківців
PR

Курс англійської для новачків включає 32 уроки, збірники вправ і 20 дисків з аудіоуроками

Дистанційний курс англійської для початківців

Англійська мова потрібна прямо зараз, але ви просто не уявляєте собі з чого почати? Ви вчите англійську «все життя», але в найвідповідальніший момент розумієте, що навчання англійської мови доведеться починати з нуля? Тоді вам необхідний дистанційний курс англійської мови, безкоштовний пробний урок якого ви можете завантажити прямо зараз українською або російською мовою.

Вже сама назва курсу - «Англійська для початківців» - досить красномовна: це уроки англійської для новачків, які побудовані за методикою Natural Manner (природного засвоєння знань). А також для тих, хто цінує легкість і простоту викладання матеріалу. Унікальна методика курсу дозволяє освоювати великі обсяги практичного матеріалу вже з перших занять. Ви відразу розумієте, як правильно вимовляються ті чи інші слова, тому що курс забезпечений великою кількістю аудіозаписів, зроблених носіями мови. Більше практики - менше теорії!

Тепер англійську ви можете вивчати вдома, що так важливо для початківців. Ви вчитеся тоді, коли можете і хочете; виконуєте вправи і відсилаєте їх по електронній (або звичайній) пошті своєму викладачу. Ви завжди зможете зв’язатися зі своїм учителем і поставити йому саме ті запитання, які актуальні, а не вислуховувати величезний потік непотрібної інформації. Англійська ЄШКО для новачків містить 32 уроки (16 навчальних журналів), 4 збірки вправ і 20 CD-дисків з аудіоуроками.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть навчання англійської мови за методикою ЄШКО, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок українською або російською мовою. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти англійську мову вам буде простіше простого, адже наш курс для новачків побудований дуже розумно з методичної точки зору.

завантажити безкоштовний урок українською

Завантажити безкоштовний урок російською

Освіта.ua
14.12.2016