ILES Camp - дитячий табір з вивченням англійської

Компанія ILES Education відкриває літній мовний табір для дітей до 17 років на річці Південний Буг

ILES Camp - дитячий табір з вивченням англійської

Про можливості вивчення англійської мови і оздоровлення в дитячому мовному таборі у Вінницькій області розповідають його організатори - директор української освітньої агенції ILES Education Олексій Крюков та директор з освіти британської освітньої компанії Horizon Worldwide Education Грег Паттон.

Олексію, розкажіть про те, як виникла ідея створення мовного табору

Нашою освітньою агенцією поставлено завдання допомогти українським дітям у вивченні англійської мови з урахуванням того, що не всі батьки мають фінансову можливість відправити своїх дітей для навчання за кордон. Крім того, ми хочемо дати можливість дітям під час навчання відпочити та оздоровитися. Результатом вирішення цього завдання стане відкриття цього літа, спільно з нашими британськими партнерами з компанії Horizon Worldwide Education, дитячого мовного табору ILES Camp. Наші британські партнери будуть відповідати за викладання англійської.

Пан Грег, Ви будете директором з освіти дитячого табору ILES Camp. Розкажіть коротко про свою компанію

Ми вважаємо себе елітною освітньою компанією, оскільки працюємо тільки з кращими британськими викладачами та кращим персоналом у сфері освіти. Ми платимо нашим співробітникам більше, щоб мотивувати найкращих фахівців, і навчаємо їх особливостям роботи в Україні. Наші літні табори характеризуються високим співвідношенням кількості викладачів до числа учнів, а це означає, що кожному учню приділяється більше уваги і навчання йде швидше.

Наш девіз - якість, що перевищує очікування. Всі наші викладачі - британці, які приїдуть до України спеціально для роботи в літньому мовному таборі. Ми хочемо, щоб українські діти вивчали англійську мову, англійський спосіб життя, добре провели час і знайшли друзів на все життя.

У нас є досвід у різних галузях викладання - від літніх курсів англійської мови у Великій Британії до академічної роботи в школах-пансіонах. У 2013 році ми плануємо налагодити роботу літніх курсів англійської мови для дітей в 3-х країнах, в тому числі плануємо представити повний навчальний пакет британської освіти в Китаї - в одній із кращих шкіл Пекіна. У минулому році ми брали участь у роботі 11 літніх таборів у Великій Британії.

Розкажіть про курс англійської мови, який буде викладатися в таборі

Курс англійської мови розрахований на учнів віком від 9 до 17 років. Це повністю інтерактивна програма, яка включає ігрове навчання, захоплюючі заходи та екскурсії по місцевих визначних пам'ятках, завдяки чому діти будуть вільно спілкуватися англійською мовою в неформальній обстановці.

Курс розрахований на два тижні, але за бажанням батьків можна домовитися про більш тривале навчанні. Заняття з англійської мови будуть проводитися з 9 до 13 години з понеділка по п'ятницю кожного тижня. Передбачені також денні і вечірні заходи дозвілля на кожен день.

Навчання англійській мові в ILES Camp передбачає 20 годин англійської на тиждень, індивідуальний підхід до кожної дитини, вмотивований персонал, навчальні групи до 12 осіб, екскурсії, а також індивідуальне інформування батьків про прогрес дітей у навчанні.

Всі наші викладачі - носії мови. Вони були рекомендовані нам британським центром підготовки English Teacher Training school, що означає, що у нас будуть працювати найкращі фахівці. Крім управлінського та викладацького складу ми також візьмемо в Україну британських фахівців з організації дозвілля для проведення заходів, на яких діти зможуть продовжувати вивчення англійської мови під час ігор.

Яким чином формуються навчальні групи?

Діти розподіляються по групах в залежності від їх рівня знання англійської мови, віку і статі. Перед початком навчання діти складають тест, який визначає їх рівень знання англійської мови і за результатами тесту розподіляються до певних класів. Крім тестування на знання англійської проводиться і медичне обстеження з метою формування плану лікувальних та профілактичних процедур.

Які вимоги до рівня володіння англійською мовою?

Ми приймаємо дітей з будь-яким рівнем володіння англійською мовою. Наші заняття будуть охоплювати всі рівні: від початкового до просунутого. Але з нашого досвіду більшість дітей мають знання на рівні нижче середнього.

Чи є можливість більш інтенсивного навчання або підготовки до тестів?

Замість участі в заходах дозвілля на англійській мові діти зможуть вибрати для вивчення англійську літературу два рази на тиждень. Це відмінний спосіб вивчати англійську мову, не концентруючись на самій мові. Вивчення англійської мови за допомогою вивчення предметів на цій мові досить поширене в Європі, наприклад, можна вивчати природничі науки на англійській, а не на рідній мові.

Наші літні курси англійської мови призначені для підвищення рівня володіння мовою, набуття впевненості в спілкуванні і, звичайно, для того, щоб цікаво і весело провести час. Наш курс не націлений на підготовку дітей до зовнішніх іспитів і тестів.

Які результати знання англійської дасть табір?

Всі наші уроки побудовані на основі спеціально розроблених щотижневих програм. Кожна тижнева програма включає баланс мовних навичок і практики на чотирьох різних рівнях. Основний акцент робиться на розмовній англійській мові за допомогою комунікативних завдань і вправ. Наші викладачі гарантують, що навчання в таборі підвищить рівень знання мови, розвине здібності до англійської, а також буде веселим, цікавим і активним. Наприкінці курсу всі діти отримають сертифікат із зазначенням рівня володіння англійською у відповідності зі світовими стандартами.

Олексію, розкажіть про те, де розташований табір, які його особливості

Мовний табір розташований у Вінницькій області в селі Сокілець у 15 кілометрах від Немирова. Великою перевагою цього табору є наявність в ньому лікувальної бази: кабінети водолікування, теплолікування, електролікування, зал лікувальної фізкультури. Тут можна пройти лікувальні і профілактичні процедури для органів опорно-рухового апарату, системи кровообігу, органів травлення, органів дихання, кістково-м'язової системи, нервової системи.

Розпорядок дня в таборі спланований так, щоб у дитини не було вільного часу і включає ранкові заняття англійської, лікувальні процедури, тиху годину, заходи дозвілля, екскурсії. Конкретний розпорядок дня розробляється індивідуально для кожної групи. Територія табору охороняється 24 години на добу і за дітьми постійно наглядають викладачі, медперсонал, а також організатори заходів дозвілля. Зміни в таборі розпочинаються 1 червня і триватимуть до 8 вересня 2013 року.

Які умови проживання?

Спеціально для мовного табору було реконструйовано п'ять корпусів. Кімнати, в яких будуть жити діти, розраховані на 2-4 людини і мають всі необхідні зручності. П'ятиразове харчування здійснюється в їдальні табору з урахуванням спеціально розроблених оздоровчих раціонів.

Розкажіть про цінову політику

До березня ціна за двотижневий літній курс становитиме 6 000 гривень і включає п'ятиразове харчування, 20 годин англійської мови на тиждень, всі навчальні матеріали, страховку і проходження оздоровчих процедур. Трансфер з супроводом і екскурсії у вартість не входять. Після 1 березня вартість курсу становитиме 10 000 гривень.

Якщо батьки захочуть продовжити навчання дитини понад двох тижнів і в більш інтенсивному режимі, ми зможемо організувати таке навчання.

Крім того, 5 кращих студентів сезону будуть нагороджені безкоштовною поїздкою до Англії на 2 тижні з безкоштовним навчанням в одній із шкіл англійської мови.

Забронювати путівку онлайн можна на сайті табору www.camp-edu.com.ua.

Контакти:
Київ, Андріївський узвіз 11, оф 1. (з 9.00 до 19.00).
+38 044 425 86 66
+38 044 209 04 37
+38 067 409 24 19
+38 093 950 38 22

Розміщено на правах реклами

Освіта.ua
13.02.2013

Дистанційний курс англійської для вищого рівня Курс англійської для вищого рівня – це максимально ефективна система вивчення англійської
Дистанційний курс англійської для середнього рівня Якщо ви бажаєте вийти на хороший середній рівень знання англійської мови, то цей курс для вас
Дистанційний курс англійської для початківців Курс англійської для новачків включає 32 уроки, збірники вправ і 20 дисків з аудіоуроками
Дистанційний курс "Ділова англійська мова" Після проходження цього курсу ви будете почувати себе впевнено під час ділових переговорів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів