Українські учні Helen Doron English перемогли у конкурсі
PR

Головний приз конкурсу компанії Helen Doron English вибороли учні Київського центру

Українські учні Helen Doron English перемогли у конкурсі

У грудні 2019 року Міжнародна освітня компанія Helen Doron English провела конкурс серед своїх учнів-підлітків. Конкурс Make Some Noise проходить щороку, студенти діляться своєю історією - чому вони вчать англійську мову, за що їм подобається методика школи Helen Doron.

Цього року участь у конкурсі прийняли понад 100 команд з 30 країн. Спеціальна комісія оцінювала кілька параметрів, серед яких - креативність і знання англійської мови.

Головний приз конкурсу освітньої компанії Helen Doron English виграли учні Київського центру Англійська Хелен Дорон. Ця перемога - яскравий доказ того, що українські діти по-справжньому розумні й талановиті.

Діти розповіли, що хочуть подякувати батькам і порадувати їх, тому за виграні гроші куплять подарунки родині.

Участь у конкурсі прийняли більше 20 команд підлітків з різних міст України, які зняли відео для участі у конкурсі.

Усі діти різні, у кожного своя історія знайомства і навчання в Хелен Дорон. Наприклад, 16-річна Марта з Дрогобича вивчає англійську з Helen Doron English вже 12 років. Що цікаво, Марта почала займатися ще до появи школи в рідному місті - батьки возили дівчинку на заняття до Львова.

У 2009 році відкрився центр у Дрогобичі і дівчинка перейшла в школу у рідному місті. Батьки відзначають, що до цього моменту у них не було ніяких сумнівів у виборі, адже їх 6-річна дитина вже почала говорити англійською.

Студенти Helen Doron English зі Львова перетворили участь в конкурсі у справжній проект - 8 учнів знімали короткі англомовні ролики з життя школи: веселі ігри, пісні, обговорення актуальних світових тем.

Змонтував ролик 12-річний Андрій. Зробити це для нього було нескладно, оскільки він давно захоплюється комп'ютерними програмами.

Варто відзначити, що це не перше міжнародне досягнення українських студентів Helen Doron English. У 2018 році було реалізовано більше 60 соціальних проектів по Україні, спрямованих на популяризацію читання серед дітей.

Студенти з Києва посіли друге місце, а 2500 євро призового фонду було перераховано на рахунок Благодійної організації.

А в 2017 році юні герої - учні Хелен Дорон допомагали дітям-сиротам, дбали про тварин у притулках, висадили дерева тощо.

Регулярні перемоги студентів школи свідчать про високий рівень підготовки і успішності методики вивчення англійської мови як рідної.

Представники компанії заявляють, що не просто навчають дітей англійської, вони розкривають потенціал дітей і демонструють, що кожен учень є значущою частиною суспільства, а їх креативність, чуйність і доброта змінюють світ на краще.

Діти в праві обрати свій шлях самостійно, батьки тільки повинні забезпечити їм надійний старт.

Приєднуйтесь до сім'ї Англійська Хелен Дорон - подбайте про їхнє майбутнє вже сьогодні.

ЗАПИС НА демонстраційне ЗАНЯТТЯ

Освіта.ua
21.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів