Відвідайте День відкритих дверей у STUDY Academy
PR

Приходьте на захід у STUDY Academy в Києві і отримайте спеціальні ціни на всі академічні програми

Відвідайте День відкритих дверей у STUDY Academy

8 вересня 2018 року об 11:00 в усіх академічних центрах STUDY Academy у Києві відбудеться День відкритих дверей.

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

Приходьте на захід - буде весело і цікаво!

Спеціально для вас:

 • безкоштовне тестування з англійської мови;
 • консультації викладачів та експертів в галузі освіти;
 • планування індивідуальної освітньої стратегії;
 • англомовні майстер-класи, розваги та приємні сюрпризи для наших найменших гостей.

Під час заходу ви зможете дізнатися про наступні програми Академії англійської мови STUDY Academy.

STAR KIDS для дітей 6-13 років

Це річна програма для молодших школярів, яка передбачає вивчення англійської, заняття з носіями мови, академічну підготовку, розвиток особистості. На дітей чекають цікаві нешаблонні уроки, захоплюючі майстер-класи, розвиток life & soft skills та підготовка власних проектів.

Навчання відбувається таким чином, щоб забезпечити збалансованість навантаження та користі від уроків. Завдяки цьому діти зберігають мотивацію та зацікавленість протягом усього навчального року.

Заняття на програмі передбачають індивідуальний підхід до кожної дитини. Це забезпечує невелика кількість дітей у групах та персональний супровід досвідчених викладачів. Батьки можуть постійно відстежувати успішність своїх дітей завдяки регулярній оцінці досягнень у навчанні.

Програму складають інтерактивні заняття з англійської 2 рази на тиждень, уроки з носіями мови 1 раз на тиждень та англомовні майстер-класи або підготовка проектів 1 раз на тиждень.

Заняття проводяться в цікавій інтерактивній формі, яка допомагає не просто запам’ятовувати матеріал, але й постійно використовувати його на практиці, а отже ефективність навчання значно зростає!

SMART TEENS для підлітків 13-14 років

Річна програма для учнів середніх та старших класів, яка поєднує вивчення академічної англійської мови, профорієнтаційні заняття та підготовку до продовження навчання в університетах або коледжах.

Заняття проводяться за особливою методикою, яка дозволяє вивчити на 40% більше граматики та лексики у порівнянні з класичними уроками. Особливу увагу буде приділено тренуванню академічного мовлення та письма. На підлітків також чекають заняття та майстер-класи, під час яких розглядатимуться найбільш популярні спеціальності та напрямки освіти у закордонних університетах.

Для кожної дитини складається персональний план отримання престижної освіти, який допоможе добре підготуватися до вступу та свідомо обрати майбутню професію.

Програма передбачає уроки з академічної англійської 2 рази на тиждень, заняття з носіями мови 1 раз на тиждень та англомовні тренінги з профорієнтації 1 раз на тиждень.

Завдяки такому підходу до навчання підлітки отримують можливість не лише досконало вивчити англійську мову, але й отримати важливі академічні знання, а також практичні навички, які неодмінно знадобляться у подальшому навчанні як в Україні, так і за кордоном.

ACADEMIC START для учнів 6-11 класів

Програма, успішне навчання на якій гарантує вступ до 100+ престижних закордонних шкіл-пансіонів, а також 150 топових ВНЗ світу.

Курс дозволяє покращити знання англійської до рівня носія мови, отримати навички навчання за західними освітніми стандартами та підготуватися до складання міжнародних іспитів з англійської мови.

Програма складається із наступних блоків: академічна англійська мова, підготовка до IELTS, академічний модуль, індивідуальний підбір освітнього закладу для продовження навчання та підготовка пакету документів, необхідного для зарахування.

дізнатись більше про програму

АТЕСТАТ про повну середню освіту Канади або США для учнів 7-9 класів

Програма дозволяє вчити предмети за програмою канадської чи американської школи без відриву від отримання освіти в Україні.

АТЕСТАТ про повну загальну середню освіту Канади або США для учнів 7-9 класів

Програма дозволяє вчити предмети за програмою канадської чи американської школи без відриву від отримання освіти в Україні.

МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ для учнів 8-11 класів

Учасники програми отримують всебічну англомовну академічну підготовку, а потім обирають один або два профільні предмети для вивчення.

КУРСИ англійської для дорослих

Ефективне вивчення англійської за методиками провідних навчальних закладів Великобританії. Підготовка до міжнародних іспитів.

Тільки для учасників заходу діють спеціальні ціни на всі академічні програми!

Приходьте на День відкритих дверей до будь-якого з академічних центрів STUDY Academy в Києві 8 вересня:

 • вул. Драгомирова, 18, метро Дружби народів;
 • вул. В.Липківського (Урицького), 16а, метро Вокзальна;
 • вул. Михайла Ломоносова 46/1, метро Виставковий центр, Васильківська;
 • вул. Завальна 10-Б, метро Осокорки;
 • пр-т Героїв Сталінграду, 20, метро Мінська;
 • пр-т Героїв Сталінграду, 6, метро Оболонь;
 • вул. Предславинська, 55, метро Либідська;
 • вул. Драгоманова, 38, метро Позняки;
 • вул. Львівська, 11, метро Cвятошино.

ОТРИМАТИ ПЕРСОНАЛЬНЕ ЗАПРОШЕННЯ

Освіта.ua
04.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів