Вивчайте польську з професіоналами від «ОсвітаПоль»
PR

Досягайте високих результатів з допомогою Загальноукраїнського центру вивчення польської мови

Вивчайте польську з професіоналами від «ОсвітаПоль»

Швидка та проста адаптація до польського мовного середовища, нової країни та умов навчання багато в чому залежить від рівня володіння польською мовою. До того ж, чим вищий рейтинг університету, тим суворіші вимоги до рівня мови він висуває.

Отже, якщо ви плануєте навчання в Польщі, спеціалісти польсько-української освітньої програми «ОсвітаПоль» рекомендують якомога раніше розпочати вивчення мови, а найефективніше це робити з професіоналами.

Професійні курси для швидкого, приємного та ефективного вивчення мови

Польсько-українська програма «ОсвітаПоль», надаючи всеохоплюючу підтримку українським учням та студентам у вступі до польських вишів, шість років назад відкрила Загальноукраїнський центр вивчення польської мови. За цей час Центр розвинув мережу фахових курсів по всій країні, що сьогодні нараховує 10 комфортних сучасних офісів у найбільших містах України - Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франковську, Києві, Кропивницькому, Кривому Розі, Одесі, Харкові, Херсоні.

Для тих учнів, що прагнуть освоїти польську мову, проте не мають часу чи можливостей відвідувати групові заняття, Центр пропонує дуже ефективні Скайп-курси з носіями мови. Так, на індивідуальних заняттях (або у групі з двох осіб) в онлайн режимі учень має змогу навчатися у дипломованих філологів, поляків, що складають план занять відповідно до потреб і визначених цілей. Така плідна робота особливо актуальна для абітурієнтів, які прагнуть вступати до медичних, технічних та економічних напрямків.

Ефективність вивчення мови разом з «ОсвітаПоль» підтверджується чисельними позитивними відгуками, легким вступом та адаптацією наших учасників, а також високими результатами наших учнів. Так, нещодавно наша учениця Лілія Летвищенко з Дніпра дала привід пишатися нею, довівши, що маючи мету та засоби її досягнення, можна досягти високих результатів.

Дівчина навчається на курсах «ОсвітаПоль» з травня 2017 року, за цей час освоїла рівні А1, А2, працює над рівнем В1. У цьому році Лілія написала наукову роботу «Структурний аналіз термінів косметики та косметології в польській мові» до Малої академії наук, що посіла друге місце в області. Чудова робота - подвійна користь, адже вона стосується і мови, і майбутньої спеціальності, що собі вже обрала учениця. Досягти таких високих результатів за менш ніж рік навчання іноземної мови досить важко, проте наполегливість учениці та фахові викладачі доводять протилежне. Лілія стверджує: «Нудно на заняттях «ОсвітаПоль» не буває. Курси дуже цікаві, учителі веселі, вони грамотно викладають матеріал, саме так, як потрібно для дітей».

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців програми «ОсвітаПоль»: (044) 584-49-26, (097) 747-64-02, (050) 437-28-03, info@osvitapol.info.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
23.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів