Як підготуватися до іспитів DAAD з німецької мови

Компанія Anyway пропонує якісну підготовку до складання міжнародних тестів TestDaF, DSH та інших

Як підготуватися до іспитів DAAD з німецької мови

А ви знали, що понад сто мільйонів чоловік у світі розмовляють німецькою мовою? Ще приблизно для такої ж кількості осіб в Європі німецька – рідна. У загальноосвітніх школах колишнього СРСР також вивчали цю мову нарівні з іншими іноземними. І зараз німецьку не виключають із переліку дисциплін, але досконало оволодіти нею після проходження однієї лише шкільної програми навряд чи вийде.

Якщо ви маєте намір вступити на навчання або перебратися до Німеччини чи Австрії на тривалий термін, то без інтенсивних мовних курсів не обійтися! До речі, не ви одні виявляєте бажання відправитися в Європу. Престижний диплом, якісна освіта, перспективність і невелика віддаленість від батьківщини приваблюють в європейські виші тисячі українців щороку. Але у вимогах до будь-якої поїздки в Австрію чи Німеччину чітко прописана важлива умова – знання німецької мови. З цього й варто почати.

Який іспит обрати?

Головна мета складання мовного іспиту – переконати приймальну комісію вищого навчального закладу в тому, що ваше знання німецької є достатнім для навчання. Як доказ вони розглядають результати міжнародних тестів TestDaF, DSH, Goethe-Zertifikat та telc.

Для початку необхідно з'ясувати, який з сертифікатів підійде для вступу до обраного вами вищого навчального закладу. Тelc та Goethe-Zertifikat визнають далеко не всі університети. Більше ймовірності, що візьмуть сертифікати TestDaF або DSH. Кожен з перерахованих тестів вимагає особливої підготовки, оскільки вони відрізняються за структурою та способом оцінювання.

TestDaF складається з чотирьох частин: читання, аудіювання, письмо та усне мовлення. DSH включає такі структурні елементи: розуміння та аналіз аудіотексту, друкованого тексту, структур наукової мови; складання тексту за поданими критеріями. Якщо в TestDaF кожна частина оцінюється окремо, то в DSH виводиться середній бал. Це важливо, тому що провал в одному блоці на TestDaF – вже катастрофа, водночас недоліки в одній з частин DSH легко перекриваються при вирахуванні підсумкового балу. Однак і DSH проходить не в усіх університетах. Надійніше всього складати TestDaF, результати якого визнають усі без винятку виші Німеччини, а також наукові центри різних країн світу.

Мовні курси в Австрії та Німеччині – найкраща підготовка до іспиту

Природне мовне середовище сприяє ефективному засвоєнню інформації. Чотирьох тижнів у Німеччині чи Австрії буде достатньо для того, щоб відшліфувати свої знання. Викладачі – німці, які знають усі особливості складання тесту та звернуть вашу увагу на важливі нюанси. Крім того, акредитована мовна школа зможе забронювати для вас місце для здачі тесту, оскільки записуватися необхідно завчасно.

Підготовчі курси допоможуть розібратися у специфіці конкретного іспиту, розкласти знання по поличках, потренуватися у вирішенні аналогічних завдань. По закінченню курсу ви будете чітко розуміти, що вас чекає під час складання тесту. Завжди пам'ятайте про те, якого результату хочете досягти, дійте – і все вийде!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
22.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів