Англійська для дітей від Speak Up
PR

Вивчення іноземної мови - це прекрасна можливість для дітей розширити своє уявлення про світ

Англійська для дітей від Speak Up

Вивчення іноземної мови - це прекрасна можливість для дітей розширити своє уявлення про світ, дізнатися про життя в інших країнах, познайомитися з багатою культурою різних народів. Володіти іноземною мовою означає розуміти і вміти говорити, читати, писати, слухати і думати по-іншому.

Переваги володіння саме англійською мовою поширюються як на соціальне, так і на професійне життя кожної людини. Адже англійська - мова, якою розмовляють практично в усіх куточках світу. Важливість вивчення англійської в наш час зростає з кожним днем, пов'язано це з високою потребою повсякденного і ділового спілкування з іноземцями. Тому сьогодні вивчення англійської актуально як ніколи раніше.

Чому так важливо почати вивчати англійську ще з ранніх років? Відповідь дуже проста - дитячий мозок здатний вбирати нову інформацію іноземною мовою з вражаючою швидкістю. До того ж, у дітей є вроджений талант до вивчення нових мов. Саме тому багато батьків вже усвідомили, наскільки важливо їх дитині почати вивчати англійську вже зараз.

Ось 10 дивовижних причин, чому так важлива саме дитяча англійська:

Радість від навчання.

Як відомо, діти проявляють надзвичайний інтерес до всього невідомого. Вони отримують неймовірне задоволення від пізнання чогось нового і незвіданого. Вони не піклуються про те, покращили вони свої пізнавальні здібності чи ні, вони хочуть лише весело проводити час. Це відноситься і до вивчення нової для них мови. Нові слова і фрази, цікаві пізнавальні ігри, веселі завдання - все це вони отримають від вивчення англійської. Тому уроки англійської - це дивовижне поєднання корисного та веселого проведення часу.

Підвищення впевненості в собі.

Уміння говорити більш ніж двома мовами досить високо цінується в сучасному суспільстві. Тому володіння англійською, однією з найпопулярніших мов, - це здатність, яка гарантовано допоможе вашій дитині підвищити впевненість в собі.

Більш того, дітям, які можуть спілкуватись іншою мовою, часто легше завести друзів, що безперечно впливає на самооцінку. Адже всім відомо, що значна кількість друзів нерідко допомагає підняти самооцінку людини.

Перспективи навчання в кращих університетах світу.

Ні для кого не секрет, що англійська мова є міжнародною мовою, високі знання мови допоможуть вашій дитині в майбутньому вступити до кращих університетів світу.

Можливість вигідного працевлаштування в майбутньому.

Абсолютно всі батьки бажають тільки успішного і перспективного майбутнього для своїх дітей. Глобалізація робить світ все менше і менше, а це означає, що все більше і більше компаній шукають співробітників, які можуть спілкуватися двома або трьома різними мовами. Знання англійської мови в наш час - це гарантія стабільної і високооплачуваної роботи. Саме тому своєчасне рішення батьків про необхідність вивчення англійської примножить у кілька разів шанси дитини на успішне майбутнє.

Подорожі та еміграція.

Тим, хто любить і хоче подорожувати світом, дізнаватися історію і культуру інших народів, або зовсім емігрувати, звичайно ж, знадобиться знання англійської мови. Адже, англійська вважається офіційною мовою в 56 країнах світу. Понад двадцять відсотків усього населення планети вільно спілкується саме англійською мовою.

Людям, які розмовляють англійською мовою простіше подорожувати, оскільки вони мають можливість спілкуватися з місцевими жителями, дізнаючись найнеобхіднішу інформацію. При еміграції в нову країну, англомовним людям легше знайти роботу, вступити до університету або завести нових друзів. Це ще одна з багатьох причин, чому батьки настільки серйозно підходять до вибору іноземної мови для своїх дітей.

Покращені когнітивні функції.

Однією з головних переваг вивчення нової мови для дітей є поліпшення когнітивних функцій дитини. На думку експертів, процес вивчення нової мови дозволяє дітям працювати над своїми навичками пам'яті, навичками вирішення проблем і навичками читання. Більш того, це також дозволяє людям поліпшити свої навички з предметів, таких як математика і наука.

Діти, які говорять на двох або трьох мовах, як правило, краще навчаються у школі. Дослідження показали, що діти, які говорять більш ніж однією мовою, мають більш високі оцінки з усіх предметів.

Покращені навички мислення.

Вивчення англійської мови допоможе дітям по-іншому сприймати світ. Уміння мислити "за межами чотирьох стін" - це своєрідний ключ до здатності ефективно вирішувати проблеми. Більш того, діти, які володіють іноземною мовою, мають можливість читати різну літературу, що в рази підвищує словниковий запас і здатність інакше мислити.

Англійська - мова міжнародного бізнесу та науки.

Уже багато років саме англійська вважається мовою міжнародного бізнесу, науки та спорту. Всі найважливіші світові події відбуваються англійською.

«10 000 годин = успіх».

Ви чули про формулу успіху відомого канадського журналіста і письменника Малкольма Гладуелла - «10 000 годин = успіх»? На думку автора, геніями не народжуються, тільки наполеглива праця допоможе домогтися бажаного успіху. Іншими словами, щоб вивчити щось добре, необхідно 10 000 годин часу, а також можливість вивчати поставлену задачу. Звичайно ж, це буде важким завданням для дорослих - присвятити 10 000 годин вивчення мови. Однак, якщо б ми почали в дитинстві, то 10 000 годин звучать не так вже й страхітливо. Чи не правда? Діти, починаючи вивчення англійської мови, з раннього дитинства мають величезну перевагу, яка допоможе їм домогтися бажаного успіху в освоєнні мови.

Це далеко не повний список всіх причин, чому ваші діти повинні вивчати англійську мову. Якщо про переваги кожен з нас знає, то, як знайти кращу англійську для дітей в Києві - ні. На що ми звертаємо увагу при виборі курсів для дітей? Це:

 • висококваліфіковані викладачі;
 • ефективне навчання;
 • гнучкий графік занять;
 • зручне розташування школи;
 • демократичні ціни на дитячий англійський;
 • цікаві і захоплюючі заняття;
 • добрі і відповідальні педагоги;
 • заняття в маленьких групах або можливість індивідуального навчання.

Все це може запропонувати міжнародна школа англійської мови Speak Up, яку вже більше 10 років люблять і вибирають в трьох країнах світу: Україні, Польщі та Росії. Більш 50 000 людей вже знають англійську мову завдяки сертифікованим викладачам і унікальною методикою вивчення англійської мови.

У Speak Up ваші діти:

 • швидко занурюються в мовне середовище;
 • грають, складають історії, співають, читають вірші і ставлять театральні сценки;
 • беруть участь в захоплюючих заняттях;
 • швидко досягають поставлених цілей;
 • навчаються у школі з індивідуальним підходом до кожної дитини.

Кожна дитина заслуговує на краще майбутнє, це можливо з гарним знанням англійської мови. Курси дитячої англійської від Speak Up подбають про те, щоб ваша дитина досягла високих результатів у вивченні англійської.

Пам'ятайте, вивчення англійської мови - це завжди захоплюючий і корисний досвід для дітей. Подаруйте своїй дитині шанс на успішне майбутнє!

Більше про Speak Up

Освіта.ua
18.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влад
А я рад, что в Speak Up записался в июле.Решил не ждать сентября и наборы в других школах. Сейчас уже гораздо лучше воспринимаю всю новую информацию.Напрягало понятие домашней работы, так как мне как-то вообще нет времени с работой делать их ДЗ. Но после них я вспоминаю что проходил на уроках и как-то лучше воспринимается материал. Каждому свое - репетитор, приложение на телефоне без сертификата и учителя, учебник для самообучения, мне лично нужны преподаватели, программы, учебники - все сразу. Знаю, как разводят другие известные школы с обучением, здесь пока у меня вопросов к образованию и администрации школы нет
Xayc
Для Влад: Вполне доступны приложения, репетиторы и другие курсы хоть с сертификатами международного образца на любой уровень и карман даже в июле. Так что ваш ответ слишком обтекаем во всех смыслах. Если тяжело с конкретикой для пани Вироники, может хоть так: Anyway, where could one read a real* SU student’s feedback in English, I wonder? Write or say the same, but in English. Not yet? Ok.
Коментувати
Alina Romashko
Я ходила в Speak Up чуть больше года. Нужно было серьезно подтянуть английский.Но репетитора и приложений мне было мало.Тем более в школе более серьезная дисциплина и если заплатил, то ходишь каждое занятие. И в твоих инетресах всю домашку сделать,работать с мультимедией...Я через месяц привыкла к урокам,нагрузке, домашке.Но когда гибкий график и личные планы не отпадают из-за занятий, то это очень удобно.Именно здесь преподаватели помогли исправить слабые места и пробелы в английском..Сейчас не хватает общения как в Спик Ап, но я получила от них то что нужно было
Веронік@
Пані Aлiно, а ви могли б трохи докладніше: чим саме не підійшли підручники, програми, репетитори чи інші курси? З яким рівнем прийшли, для чого вивчали, скільки усього коштів за ~1,5 року, та як об’єктивно помітили прогрес (незалежний тест, спілкування та інше), якщо можна. Спасибі.
Коментувати
Mr. Foxxx
1) За 100грн/годину лише студенти чи декртні погодяться, особливо по 3+ урока підряд, а про якість навіть не мрійте; 2) іноземці часто не носії, а L2 чи L3, і далеко не завжди вміють поснити та навчити; 3) халявні "подарунки" зовсім не подарунки, а морквичка для затички, бо після жаби при розриві контракту прийдеться заплатити; 4) хочете дізнатися яким чином 13+ тисяч "без %% зі знижкою" дрібним шрифтом перетворюються ще на 10+ тисяч боргу у банку? - Гречно просимо! Нажаль, таке не лише у великих містах. Звісно, краще вивчати не окремо мову (граматика+лексика), а щось потрібне іноземною мовою. Хоча качайте безкоштовні English Grammar Full (+аудіювання) чи English Grammar Tests та частково безкоштовні курси типу BUSUU, CAMBLY, LinguaLEO, DuoLINGO, Puzzle English, ELSA, Rosetta Stone та інші i насолоджуйтесь дійсно якісним сервісом на *своїх* умовах БЕЗ зайвого гемору.
Ad Astra
Elsa Speak - отрабатывать произношение. BUSUU проходили ещё на 1-м курсе, там смесь заданий и рейтинги, а итого даже именной сертификат выдают до B2 [upper intermediate]. А за бесплатный English Grammar Full - спасибо, правда опечаток многовато и ранее Listening не было. Кто не знал, на Андроид 8 и новее рекламу можно легко вырезать)
Коментувати
Хаус
If there are no negative or neutral comments then it’s but a commercial. Big deal! Anyway, where could one read a real SU student’s feedback in English, I wonder?
Bigwig
Right you are: "Рекомендуют 27%" says it all, alas. Little wonder for the very idea of such Mickey Mouse offices is moneymaking only: the less and slower you give, the more and longer you gain. For some $2k in UA you can easily get about 250 lessons from a couple of decent tutors in person--or a native speaker online. Why pricey and trashy "SpeakUp" (also known as "Learning Group") or alike? On the other hand, some people must be ’simples’ to feed the clan.
ZURV
Мінімум 1000 годин??? Та вони опнулись! Згідно CEFR, така кількість годин для рівня носія C1-C2 (Advanced-Proficient), а використовувати мову можна хоч на А1 (новачок = близько 500 слів). Панове, на Гугл не схоже, то моє шанування якщо експромтом. А де вчилися чи працюєте, за фахом? Було б дійсно цікаво глянути із яким рівнем прийшов учень і з якими знаннями чи міжнародними сертифікатами пройшов курс за певний час. Але сюди входить і самостійна робота учня, яку нагло приписують вчителям та курсам. Наприклад, мій учень планував навчання у Штатах, тому серйозно займався чотири роки, отримував від 10 балів у школі, приймав участь у конкурсах, вигравав обласну Олімпіаду з кількох предметів та врешті поступив. А всі успіхи приписали вчителям, які казали "тобі можна не приходити" та American Club, де пенсіонери за філіжанкою кавки розсусолювали про своє надто складне буття і як їм мало доплачують за ризики у такій країні.
Коментувати
Юлия Савицкая
Мне повезло с преподавателями в этой школе. Современные, молодые, умеют доносить материал так, что в конце занятий почти вопросов не остается. Я много школ перебрала, пока не нашла ту самую, в которой будет удобней всего учиться. И которая подойдет условиями обучения. Спасибо Спик Ап за каждый этап обучения!
Sveta
Начала ходить сюда с начала лета и пока все устраивает.График можно формировать заранее,все понятно через специальную учебную программу.На занятиях у меня достаточно времени чтобы материал новый понять и вопросы задать.Так как здесь не по 10-15 человек в группах, а мини группы.Есть возможность онлайн учиться,но мне нравится больше в группах
Анна
Я хожу учить английский на Оболони.А в летний лагерь от школы Спик Ап ездил мой сын.я довольна как обучением, так и тем что отдых + изучение английского в этой школе на хорошем уровне. Что касается школы английского: удобно, понятно, разносторонне. Лагерь: отличные условия для детей, уроки английского, превосходное питание и номера, отдых стоит своих денег
Надежда Иванова
Здесь после школы проходил обучение мой старший сын. Со школьным английским отношения не сложились, зато в школе Спик Ап все отлично получилось. Сейчас знания помогают ему в учебе в институте и в работе, много литературы читает в оригинале на английском. Видимо, хороший подход к разным студентам, к старшеклассникам тоже - могут увлечь)
Лиза
После того,как я походила на курсы где была текучка в студентах и преподавателях,решила искать более серьезные курсы.Выбирала долго.В итоге сейчас я в Спик Ап.Хоть в этой школе всё стабильно.Здесь разные преподаватели,много видов уроков, на всех уроках интересно.Настроила мультимедию и прохожу как только есть свободное время.Вся система преподавания отличается от той, где я училась раньше!Гораздо лучше,интересней и эффективней)
Наташа
Сначала я ходила на другие курсы в этом же районе, но там цена не оправдывала качество преподавания.И решила, что лучше я оставлю их и поищу то, что будет больше мотивировать учить язык.В спикапе другая форма оплаты, цена даже немного ниже, если считать за 1 месяц. Но при этом больше уроков, есть мультимедия, общение с носителями английского и более интересно проходят уроки. А в группах не 12-15 человек, а часто 4-6. В этой школе можно составить свой график посещения и отслеживать расписание в специальном доступе. Мультимедию я могу проходить дома либо в дороге, когда еду на занятия или на работу
Юля
Учиться в группах вживую мне гораздо больше нравится, чем онлайн.Потому что я могу не только себя слышать,но и других студентов и вспомнить что-то, уточнить сразу.И мне проще так коммуникацию построить потом с чужими людьми.Так как после того, как закончу тут курс английского планирую более серьезно и чаще общаться по работе на английском за границей.А пока учу английский в speak up и тренирую свой деловой английский, разговорную речь, пополняю словарный запас, привыкаю к произношению)
Сергей
Я ответственно подходил к выбору школы, поэтому досконально изучил несколько школ у нас в городе. Остановился на Speak up благодаря тому, что есть разговорные группы выходного дня, удобный гибкий график, много преподавателей и все высокого уровня (судя по отзывам). Учел и то, что договор здесь строгий в плане ответственности студента. Если не ходишь, то деньги сгорают, особенно если просто не выходишь на связь и не связываешься со школой долгое время. Это для меня из недостатков (но надо сказать единственный). Об этом меня предупредили, вообще на все вопросы ответили честно и подробно. То есть главное вовремя оплачивать, регулярно ходить, делать домашние задания и активно работать в группе, задавать вопросы когда непонятно что-то и результат будет. Это я уже на себе почувствовал))
Оля
Первая школа, в которую я пришла на консультацию это была Speak up. И решила дальше никуда не ходить, поскольку мне здесь все понравилось. В том числе и по финансам и подписала договор. С самого начала меня удивило, что есть выбор среди учителей, 2 формата обучения - мультимедиа и учебные классы. Можно график посещения удобный выстроить, поскольку школа работает с утра и до вечера. Выдается доступ от админ панели, где через специальную программу видно расписание и темы. На уроки можно записаться заранее. Есть библиотека, которой можно свободно пользоваться
Дмитрий
Благодарность школе и в частности филиалу на Позняках за качественное обучение и удобный график. Отдельное спасибо преподавателям, которые обучили меня английскому. После окончания урока у меня не остается вопросов, поскольку на занятиях преподаватели все понятно объясняют. Видна тщательная подготовка к каждому занятию и индивидуальный подход к каждому студенту. Мое обучение еще не закончилось, но я могу с уверенностью заказать, что еще ни разу не пожалел, что выбрал эту школу
Y.N.
В этой школе много положительных моментов, но больше всего мне нравится, что здесь не перескакивают с темы на тему когда еще остаются открытые вопросы. После урока можно попросить объяснить, если что-то не понял и тебе ответят, а также порекомендуют интересную литературу. Если по какой-то причине пропускаю занятие, то можно сходить на индивидуальное занятие и наверстать упущенное. Очень понравилось, что в школе есть и коллективные уроки и в частном порядке можно получить помощь от преподавателей.
Vera
Благодаря очень хорошей подготовке к экзаменам для сдачи на сертификат IELTS у меня получилось все сдать вовремя, а в этом мне помогли преподаватели из speak up.Когда узнала что есть такая возможность,то сразу захотела пройти дополнительные занятия.У знакомых учителей еще и морально легче было пройти подготовку.Спасибо школе Спикап и учителям за это!
Anastasia
Спасибо Speak UP за интересный и удобный подход на момент изоляции!Я рада что когда открыли школы,я снова смогла ходить на занятия в группах.Но мне нравилось и удаленно заниматься с учителями.И больше времени было на подготовку,ничего практически не отвлекало.Можно сказать что полезно провела время.Обучение однозначно стоит своих денег!
Ольга
Я сейчас доучиваюсь в этой школе,в которую ходила почти 2 года.Пришлось вообще с нуля учить английский.Нисколечки не жалею,что выбрала speak up , а не другие курсы или репетитора.Потому что здесь действительно получилось освоить навыки разговорного,письменной речи,не делать типичных ошибок в грамматике,хорошо воспринимать тексты на слух и быстро их переводить.Преподаватели умнички,их несколько,к одному не привыкаешь.Если не получалось самой разобраться в чем-то,то моя менеджер обычно помогала
Надежда
Моя старшая дочь учит английский в Спик Ап. И больше всего я заметила эффективности от уроков от Лидии Черной. Все учителя хорошие, но конкретно с ней мы готовились к экзаменам. Дополнительно от уроков.И при этом преподаватель знает еще 2 языка кроме английского.Дочка не пропустила еще ни одного занятия, настолько интересно сюда ей ходить
честно
Для Надежда: дешевле репетитора взять, в Speak up годовой курс подготовки стоит с среднем 1,5 тыс. дол., за некоторые программы доходит оплата 2-2,5 тыс дол. Сейчас большинство родителей себе это удовольствие позволить не могут, так что к Марье Ивановне ходим по 200 грн за урок.
Коментувати
Олеся
Работая в крупной компании я параллельно учила английский. График и работа у меня напряженная,обычные курсы не подходили.Я выбрала эту школу,потому что их график и формат обучения максимально мне подходил. И среди моих руководителей даже были такие, которые в свое время здесь учились. А когда я получила сертификат, я добавила его в свой профиль на Линкедин, прошла обучение уже у зарубежных партнеров нашей компании. Меня даже повысили.Учите язык в любом возрасте, ваши знания обязательно оценят, где бы вы не работали!