Edelweiss-lessons: здивуйте всіх своею англійською мовою!
PR

Курси англійської Edelweiss-lessons на Троєщині і Позняках пропонують унікальну методику навчання

Edelweiss-lessons: здивуйте всіх своею англійською мовою!

У Києві вже понад 7 років працюють професійні курси англійської та німецької мови на Позняках Edelweiss-lessons. З яким би рівнем володіння англійською ви не прийшли до нас на заняття, обов'язково навчитеся швидко і грамотно говорити, читати складні тексти, писати листи і навіть жартувати англійською, але найголовніше - полюбите цю мову назавжди. Все, що потрібно від вас, - це бажання досягти мети і, звичайно, трохи посидючості.

В Україні багато людей роблять кар'єру в іноземних компаніях, багато хто займається бізнесом або працюють в сфері IT. І буває так, що для виходу на міжнародні ринки, для повсякденного спілкування з співробітниками закордонної філії або клієнтами-іноземцями не вистачає знання англійської мови. Дуже шкода втрачати можливості повноцінного спілкування з людьми і під час подорожей за кордон. Погодьтеся, дізнатися про нову країну від місцевих жителів ви зможете набагато більше, ніж від самого досвідченого екскурсовода, і це буде ваш особистий, унікальний досвід. Нарешті, все більше і більше людей роблять покупки онлайн, в тому числі через закордонні інтернет-магазини, замовляють квитки і готелі, і в таких випадках англійська мова просто необхідна. Можливо, ви маєте певний багаж знань, але вам не вистачає практики або впевненості в своїх силах. Саме час заповнити цю прогалину, подолати сором'язливість і вирішити проблему з англійською мовою назавжди!

Курси англійської та німецької мови Edelweiss-lessons на Позняках або на Троєщині пропонують індивідуальні та групові заняття для людей всіх рівнів підготовки. Головною перевагою нашої методики є те, що під час занять упор робиться на живу, сучасну англійську мову, яка використовується в англомовних країнах у повсякденному житті. Чи буває так, що ви готові і дуже хочете щось сказати на англійській, але не можете підібрати слів, а заглядати в словник немає часу? Ми навчимо вас формулювати свої думки просто і чітко, і ви перестанете спіткатись об лексику і граматику. Якщо у вас є свої інтереси в будь-якій сфері або хобі, ми також з радістю навчимо вас спілкуватися на ці теми.

Цим літом, починаючи з 13-го червня, курси англійської мови Edelweiss-lessons проводять інтенсив - комплекс частих і результативних занять три рази на тиждень в групах не більше 10 чоловік. Просунутися в англійській мові на цілий рівень ви зможете всього за 2,5 місяці інтенсивних занять, в той час як в звичайному режимі у вас на це пішло б 4 місяці. Завдяки інтенсиву всі без вийнятку слухачі зможуть істотно поліпшити свої знання англійської в стислі терміни.

Не варто забувати ще про один важливий момент. Якщо у вас в родині хтось володіє англійською або займається на курсах, то і решта членів сім'ї прямо або побічно будуть залучені в цей процес. Ви зможете допомагати вивчати англійську, наприклад, вашим дітям. Якщо вони теж почнуть займатися в Edelweiss-lessons, англійська мова в школі їм буде даватися набагато легше. Для дітей від 7 до 15 років наші викладачі проводять уроки в ігровій та захоплюючій формі таким чином, що діти самі не помічають, як вони швидко навчаються. Для більш просунутих школярів у нас розроблений спеціальний курс "Англійська мова для дітей середнього віку". Також ми проводимо підготовку школярів до здачі міжнародних іспитів, тестів і ЗНО. А перспектив навчання в закордонних вузах ще ніхто не відміняв.

Освіта.ua
25.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів