Ділова англійська від бізнес-школи «NIKLAND»

Вивчення бізнес англійської, фінансової англійської та юридичної англійської мови

Ділова англійська від бізнес-школи «NIKLAND»

Мрієте побудувати успішну кар'єру в міжнародній корпорації або просто легко володіти іноземною мовою не тільки в повсякденному житті, але і в бізнесі? Не стоїте на місці і хочете розвивати Ваш бізнес і залучати іноземні інвестиції?

Володіння іноземними мовами - одна з головних переваг, яка відкриває перед людиною нові перспективи і можливості не тільки в житті, але і в професійній діяльності.

Міжнародна бізнес-школа «NIKLAND» пропонує вивчення англійської за наступними напрямками:

  • Бізнес англійська «Business English».
  • Фінансова англійська «English for Finance».
  • Юридична англійська «Legal English».

Курси проводять сертифіковані досвідчені викладачі. Мовний курс включає такі аспекти як бізнес лексика, навички написання ділової кореспонденції та складання документів, ділові ігри та моделювання професійних ситуацій, а також мова ділових зустрічей і переговорів.

Міжнародна бізнес школа «NIKLAND» оголошує набір у групи іноземних мов. Попередньо визначити рівень своїх знань можна на сайті IBS «NIKLAND», пройшовши короткий тест. Заняття в школі стартують 1 лютого 2016 року.

Більш детальну інформацію про мовні програми та тестування в школі ви зможете дізнатися за телефоном (044) 461-97-27, 331-44-83 або за електронною поштою: niklandibs@gmail.com

Дізнатись більше

Освіта.ua
14.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів