Україна має середній рівень володіння англійською мовою

Найкраще англійською володіють у Швеції, Норвегії, Нідерландах, Естонії, Данії, Австрії та Фінляндії

Україна має середній рівень володіння англійською мовою

Відповідно до результатів рейтингу English Proficiency Index Україна потрапила до переліку країн з середнім рівнем володіння англійською мовою, випередивши сусідню Росію, яка віднесена до групи країн з низьким рівнем знання цієї мови. Про це повідомляє Європейська правда.

Згідно з оприлюдненими даними, Україна посіла у рейтингу 27-му сходинку. Її віднесено до країн з середнім рівнем володіння англійською.

Водночас, хоча формально Україна і Росія опинилися в різних групах, їх показники схожі. Україна отримала 53 бали за методологією рейтингу, Російську Федерацію оцінено в 51 бал, вона обійняла 31 сходинку.

Найкраще ж розмовляють англійською у скандинавських країнах. Лідер рейтингу - Швеція.

До групи країн з дуже високим рівнем володіння англійською мовою увійшло сім держав, серед яких Швеція, Норвегія, Нідерланди, Естонія, Данія, Австрія та Фінляндія.

Високий рівень знань іноземної мови демонструють Польща, Угорщина та Словенія.

Серед країн, де найгірше розмовляють англійською, опинилися Ірак, Саудівська Аравія та Алжир.

Загалом індекс володіння англійською охоплює 60 країн світу.

Освіта.ua
09.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
експерт
Перекладач статті доводить, що Україна має низький рівень володіння мовою, що для фахівця зрозуміло з документа, на який іде посилання. Про Росію теж неправдива інформація, вже не кажучи про те, що ії географічно "причепили" до Європи укладачі проекту. До речі, тести вільно викладені в інтернеті і їх виконують бажаючі (вікова категорія 25-35). Тому мова про загальний стан громадян країни. Ми з вами знаємо, що для зарубіжних туристів Україна не є комфортною країною у плані спілкування.
небайдужий громадянин
А який в Україні рівень володіння математичними науками?
Не математик
Для небайдужий громадянин: Мені теж цікаво який рівень володіння мат. науками, тому що я не знаю курсу математики навіть за 6-й класс, і поступив через це на гуманітарний напрям. Дякую долю, за те що звела мене з українським рівнем освіти, де вчитель що знає і може навчити математики/фізики/хімії- диво, хоча я вчився в Києві.
Коментувати