Osvita.ua Іноземні мови Мовні освітні проекти від AIESEC
Мовні освітні проекти від AIESEC

Зараз тривають мовні проекти для молоді та дітей Language School та Step be Step

Мовні освітні проекти від AIESEC

Як відомо, процес навчання займає час, а якщо це час проведений разом з AIESEC та ще й у цікавій формі, то він приносить вдвічі більше задоволення та користі.

Зараз триває проект Language School, до якого залучені студенти охочі розвивати своє знання англійської мови. Чудові волонтери, що приїхали з Туреччини та Бразилії дійсно раді проводити час у Львові і ділитися своїми знаннями та емоціями з українськими студентами.

Один з них, Густаво, каже: «Я приїхав сюди як медіатор між Україною та Бразилією, щоб зламати ті стереотипи що є у вас про нашу країну. Бразилія це не лише футбол, та напівголі дівчата, це щось набагато більше, і я розкажу вам наскільки».

Цього разу у проекті беруть участь 2 групи студентів, заняття проводяться у одному з корпусів Львівської політехніки, по 2 години кожне і під час їх проведення іноземні волонтери проводять ігри, дискусії, презентації про свої культури. Головною темою занять є особистісний розвиток, і програми занять складені відповідно, щоб приділити особливу увагу тайм менеджменту, мистецтву спілкування, публічним виступам, і ще багатьом цікавим темам, необхідним для сучасної успішної людини.

Ще один проект - Step be Step. Літній табір для дітей, що також розвиває розмовну англійську. Але краще ніж організатор цього проекту, Саша Чучко, його ніхто не зможе описати: «Ніби два тижні тільки пройшло, а стільки всього сталося! Проект Step by Step розпочав свою роботу. Свіже повітря Погулянки, відкриті серця працівників центру творчості дітей і юнацтва Галичини, які надали приміщення для роботи, Львівського Інституту Банківської справи, що поселили наших найкращих волонтерів, і, звичайно, рішуче налаштовані ми!»

У проекті беруть участь 70 чудових неординарних і не схожих один на одного дітей. Кожного дня іноземці з Туреччини проводять лекції з презентаціями про здоровий спосіб життя, людське тіло, правильне харчування, розповідають про свою країну, граються в інтерактивні ігри і просто гарно проводять час із дітьми.

Команда AIESEC разом із табором відвідали дві екскурсії в Ботанічний Сад і Екологічний Центр, де ще тісніше спілкувалися з природою, ніби утворюючи консонанс. Під час такої роботи діти стають більш відкритими і долають цей прихований «мовний» бар'єр.

Літо можна провести весело, навіть не виїжджаючи за межі рідного міста. Приєднуйтесь і ви, щоб відчути ці незабутні емоції від саморозвитку та спілкування зі іноземцями.

AIESEC – це міжнародна молодіжна організація, що представлена у 124 країнах світу. Організація надає студентам та нещодавнім випускникам платформу для розвитку своїх лідерських якостей.

Освіта.ua
04.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!