Зимові канікули у британському мовному таборі на Закарпатті

26 грудня 2011 року на Закарпатті розпочне роботу британський зимовий табір DEC camp для дітей 8 – 17 років

Зимові канікули у британському мовному таборі на Закарпатті

Особливість табору - в його унікальній англомовній програмі, що була розроблена провідними фахівцями мовних курсів та акредитована Британською радою. В основі програми – курс англійської з викладачами-носіями мови, які мають міжнародні викладацькі сертифікати (TEFL, CELTA, DELTA).

Програма табору – це "повне занурення" в англійську мову: уроки з кваліфікованими викладачами-носіями мови, програма позакласних заходів з вожатими із США.

Програма розрахована на дітей з різним рівнем підготовки та адаптована під кожну вікову групу.

До викладацького складу табору, окрім вчителів, входить директор за навчальної роботи, який затверджує загальний навчальний план та кожен урок. Такий системний підхід забезпечує високі результати у вивченні англійської мови та подоланні мовного бар’єру.

Доповнюють мовну практику цікаві та різноманітні позакласні заходи з вожатими із США. Дітям пропонуються чотири основні блоки: музика та драма, декоративно-прикладне мистецтво, спорт, зимові види спорту. Увечері проводяться інші розважальні заходи.

Позакласна програма розроблена спеціалістами з Американської асоціації таборів, основна мета якої не тільки заповнити вільний час підлітків, але й розвити в них внутрішній потенціал та таланти, розширити кругозір, надати досвід спілкування з представниками інших національностей і культур.

Розклад уроків та позакласних заходів по системі «зигзаг» аналогічний тому, що практикують в мовних таборах за кордоном. Відповідно до цієї системи, проведення уроків та позакласних заходів розподіляється протягом дня - до та після обіду.

Офіційна мова табору – англійська. 90% персоналу DEC camp, який буде працювати із дітьми, – носії мови із Великої Британії, Ірландії, Канади, США. Кількісне співвідношення викладачів до дітей надає змогу педагогам приділити увагу кожному підлітку.

Крім цього, перед приїздом дітей до табору проводиться триденний тренінг, під час якого викладачі відпрацьовують програму табору та поведінку в екстрених ситуаціях.

Поставити питання щодо DEC camp, а також забронювати путівки до табору можна в освітньому агентстві DEC education за тел.: (066) 310-48-53, (044) 390-76-24.

Довідка: DEC camp – перший в Україні британський освітній табір. Табір працює в Україні протягом 6 сезонів. Він є аналогом мовних таборів Великої Британії. За період роботи табору в ньому побувало більше 2000 дітей. Зимовий сезон DEC camp цього року відбудеться в с. Верхнє Студене, Воловецький район, Закарпаття.

Освіта.ua
06.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів