Дослідження про знання англійської: Норвегія very good, Казахстан – no good

У яких країнах населення найкраще знає англійську? За даними нового глобального дослідження, на першому місці – норвежці, а замикає список із 44 країн – Казахстан. В Україні дослідження не проводилось

Дослідження про знання англійської: Норвегія very good, Казахстан – no good

Найкраще знають англійську мешканці країн Північної Європи, зокрема – Скандинавії. За даними дослідження, проведеного міжнародною компанією EF (Education First), у першій "п’ятірці" - Норвегія, Нідерланди, Данія, Швеція та Фінляндія. Громадяни цих країн знають англійську мову "на відмінно". У скандинавських країнах телебачення показує англомовні художні фільми без перекладу, але з субтитрами.

Україна в дослідженні не представлена. Замикають список із 44 країн – Таїланд, Туреччина і Казахстан, де знання англійської "дуже низьке". Росія посіла 32 сходинку, там населення знає англійську на "задовільно".

     

Дослідження проводилося за допомогою безкоштовних онлайн-тестів, участь у яких від 2007 до 2009 року взяли понад два мільйони людей. На підставі цих даних укладався так званий English Proficiency Index EPI, тобто індекс знання англійської мови.

Експерти компанії EF, що проводила дослідження, помітили, що в країнах з хорошим знанням англійської був вищий рівень валового внутрішнього продукту на душу населення.

Вони кажуть, що заможні країни більше витрачають на освіту населення та вивчення англійської мови, як мови міжнародного спілкування та бізнесу. Хоча це справедливо не завжди. Наприклад, Іспанія, Італія та Франція хоч і вважаються заможними, але їхні громадяни мали гірші знання англійської, ніж, наприклад, поляки або аргентинці.

Компанія Education First саме себе називає лідером на ринку подорожей для вивчення мови, культурного обміну та міжнародних освітніх програм.

Заснована в 1965 році компанія EF складається з 16 підрозділів, які пропонують широкий спектр програм: від мовних курсів та освітніх поїздок до отримання наукового ступеня та культурного обміну. EF має 400 шкіл та офісів у більш ніж 50 країнах світу.

Компанія Education First буде представлена на виставці "Освіта за кордоном", яка пройде у Києві з 7 по 9 квітня 2011 року.

Deutsche Welle
04.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів