Вивчення англійської мови у дитячих таборах під Києвом та у Скадовську

Навчальний центр "Віокса" пропонує поєднати відпочинок з унікальною методикою вивчення англійської мови в дитячих таборах "Зміна" під Києвом та "Бригантина" (Скадовськ)

Вивчення англійської мови у дитячих таборах під Києвом та у Скадовську

Невимушена життєрадісна атмосфера, креативні ігри нікого не залишають байдужими та здатні пробудити інтерес до вивчення іноземних мов у будь-яких дітей.

Чітке та структуроване викладання граматичного матеріалу допоможе не лише наздогнати шкільну програму, але й навчитися швидко сприймати подальший матеріал.

Зважаючи на актуальні теми діалогів та бесід, логічне подання лексики, діти за досить короткий час зможуть досягти рівнів Pre-Intermediate та Intermediate, а також подолати мовний бар’єр та почати спілкуватися англійською мовою в реальному житті.

Групи для вивчення англійської формуються по 8-10 дітей з урахуванням мовної підготовки дітей: English for beginners "Funky Monkeys Kids", Pre-Intermediate level for children "Bookworms in attack" та Intermediate and Upper-Intermediate levels for children "Happy hippy chatterboxes".

У таборі "Зміна" діти матимуть 2 заняття по 45 хвилин на день, у таборі "Бригантина" – 2 заняття по 1,5 години на день.

Слід також звернути увагу на те, що під час проходження занять, діти не лише будуть вивчати іноземну мову, а також ознайомляться з елементами культури країн, мову яких вивчають, здобудуть досвід міжкультурного спілкування й, звичайно, знайдуть нових друзів.

За додатковою інформацією щодо початку змін, їхньої тривалості, проживання та цін звертайтеся до менеджерів Навчального центру "Віокса" за тел. (044) 235-67-71 або (044) 235-67-71.

Дитячий табір "Зміна"
розташований у сосновому борі, на 16 гектарах неповторного ландшафту. На території табору є все для відпочинку, навчання та оздоровлення.

Дитячий табір "Бригантина"
розташований у місті Скадовськ на березі Чорного моря, на 6-ти гектарах доглянутої та зеленої території. В таборі є футбольне поле, спорткомплекс з тренажерами, аквапарк біля 1000 кв. м., олімпійський басейн з морською водою, піщаний пляж з фонтанчиками та сонцезахисними верандами.

Освіта.ua
01.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів