British Council названо кращою школою англійської мови

За результатами 10 ювілейного конкурсу Best of Kyiv 2010, що традиційно проводиться англомовним тижневиком Kyiv Post, Британська Рада перемогла в категорії "Краща школа англійської мови", набравши 38% голосів

British Council названо кращою школою англійської мови

Цього року за перемогу змагалися компанії в 21 категорії. Британська Рада утретє перемагає в конкурсі, як краща школа англійської мови — раніше школа здобула нагороди у 2007 та 2008 роках.

"Ця перемога свідчить про задоволення клієнтами якістю наших послуг і наше лідерство на насиченому й конкурентному ринку викладання англійської мови, - говорить Маргарет Джек, директор Британської Ради в Україні. - Ми не збираємось зупинятись на досягнутому — цього літа ми відкриваємо перші в Києві інтенсивні курси англійської для дітей, нові курси підготовки до Кембриджських мовних іспитів та розширюємо наш новий навчальний центр на Оболоні".

Конкурс Best of Kyiv проходив у два етапи. Редакція Kyiv Post та експерти обрали по п’ять номінантів у кожній з категорій, а для визначення переможців використовувалась змішана система голосування.

Освіта.ua
03.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів