Вартість курсів англійської мови у Києві

Підберіть варіант, що влаштує і за якістю, і за інтенсивністю, і за ціною

Вартість курсів англійської мови у Києві

Сучасне інформаційне суспільство споживає стільки англомовного контенту, що англійську мову необхідно знати хоча б тому, щоб цілком розуміти свою рідну, яка мало не кожного дня поповнюється запозиченими англійськими словами, такими як тренд чи гаджет.

Безумовно, знання англійської мови стає ще однією обов'язковою умовою успішного працевлаштування, але й поза роботою її використання дуже широке: від перегляду фільмів в оригіналі й читання англомовних сайтів до спілкування у відпустці за кордоном.

За найскромнішими підрахунками курси англійської мови в Києві пропонують більше двохсот компаній. Школи іноземних мов є в кожному районі Києва. Найбільше їх знаходиться у центральному, Шевченківському районі.

Практично кожна компанія виходить на ринок зі своєю індивідуальною пропозицією, яку характеризує період навчання, ціна за навчання, час проведення занять, їх інтенсивність, рівень знання мови, спеціалізація (ділова, розмовна, для абітурієнтів та ін.) та інші індивідуальні особливості.

     

Але в цілому, щоб узагальнити наявні на ринку пропозиції, можна скористатись таким показником, як вартість навчання за один семестр. Тривалість семестру хоча й варіюється від кількох місяців до півроку в залежності від інтенсивності навчання, у середньому становить близько 4–4,5 місяців.

Вартість навчання за один такий середньостатистичний семестр може становити від 500 до 10000 гривень. Проте, в переважній більшості пропозицій, ціна навчання на стандартному курсі не перевищує 2500 гривень за семестр.

Якщо ви зупинились на звичайній пропозиції із середньою ціною, зверніть увагу на те, що спеціалізовані курси (для юристів, фінансистів, бухгалтерів), як правило, дорожче на 10-15 відсотків, а індивідуальне навчання може бути дорожче в кілька разів.

Також слід зазначити, що чим вище ваш рівень володіння англійською, тим дорожче буде вартість одного заняття.

Для підготовки до складання міжнародних тестів (IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE) краще всього звертатись до авторизованих центрів тестування. Вартість таких курсів також буде на 20-25 відсотків вищою за звичайний курс англійської.

Значно заощадити на курсах можна відвідуючи заняття вранці або вдень. Багато шкіл також пропонують акційні умови навчання влітку, коли кількість бажаючих вчити англійську природно зменшується.

Освіта.ua
29.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Да сейчас на рынке много предложения по изучению английского языка. Есть также различные формы обучения. Одни предлагаю изучение онлайн. Другие же групповые занятия. Все зависит от графика и возможностей человека. Онлайн занятия гораздо дешевле, но мне кажется менее эффективно и результата очень мало. Я работаю в коворкинге https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BA%D1%96%D0%BD%D0%B3 в офисном центре. И в этом же здании есть курсы иностранного языка http://www.underhub.com.ua/. Так как это удобно для меня. Мне не нужно ехать через весь город на курсы, мне они подошли. Тем более мне не нужно сдавать экзамен и не обязательно посещать специальные курсы. Сейчас посещение курсов английского языка не дешевое удовольствие, тем более нужно заплатить не за месяц, а за семестр или год. Пока меня все устраивает, но для практики разговорного языка, я хочу поискать другие способы. Например, speaking club, думаю, что посещение его усовершенствует мои знания. От правильного выбора курсов зависит как быстро вы сможете выучить язык.
Евгений
Поделюсь я своим опытом учебы в спик апе, г.Киев. Скажу сразу у меня он отрицательный. Не смотря на то, что отходил полностью уровень, выполнял все домашние задания, активно проявлял себя на занятиях, в конце зачет сдал на 73% (минимум для зачета 75%). Я сказал, что не удовлетворен результатами и захотел разорвать годовой договор. Мне ответили – ок, пишите заявление. А там деньги возвращают только банку (я брал кредит по рекомендации спи капа), при этом, я ещё оставался должен банку. Более того у меня кредитный договор подписан с банком двустороний(!), но спик ап категорически отказывается возвращать деньги именно мне! Порекомендуйте юриста, который уже имеет опыт возврата денег от спик ап. Кто уже судился, какой результат? По договору, спик ап обязуется ТОЛЬКО предоставить ВОЗМОЖНОСТИ – книги, компьютер. Больше ответственности не несет. В качестве компенсации предлагают – повторно пройти уровень. Ищите другую школу!