Курси підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови TEFL в Бостоні

Освітня агенція Вивчай! запрошує вчителів англійської мови, для яких англійська не є рідною, на навчання за спеціальною програмою підвищення кваліфікації в мовному центрі EC в Бостоні

Курси підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови TEFL в Бостоні

Для проведення курсів TEFL (Teaching English as a Foreign Language) школа акредитована спеціальною організацією ACCET (Accrediting Council for Continuing Education & Training). Сертифікат, який видається після закінчення курсів, визнається по всьому світу.

Мета курсу - забезпечити вчителів англійської мови - як початківців, так і зі здобутим досвідом - якомога ширшим розумінням і навичками викладання мови (особливо іноземним студентам), покращити їхні знання з психології учнів (студентів) різних вікових груп, організації роботи в класі і підготовки до уроків, а також стимулювати постійний обмін досвідом та знаннями між вчителями на міжнародному рівні.

30% учасників програми в Бостоні - вчителі-початківці; 50% підвищують кваліфікацію для подальшого викладання англійської за кордоном, у тому числі й в США. Програма передбачає як теоретичні, так і практичні заняття.

Теоретичні проходять у формі воркшопів на різноманітні теми (аналіз потреб, оцінювання, вокабуляр подання матеріалу, підготовка навчального плану, мистецтво виправлення помилок учня, вимова, застосування музики на уроках, сучасні методи та інструменти викладання тощо); практичні - у формі участі у підготовці та проведенні уроків студентам в школі EC Boston, а також самостійної підготовки та ведення занять. Процес навчання кожного учасника курсу TEFL контролюється та оцінюється керівниками програми. Максимальна кількість учасників воркшопів в групі - 6.

У випадку успішного закінчення курсу, для тих його учасників, які отримують рекомендації викладачів, адміністрація школи може організувати волонтерську практику тривалістю 4-8 тижнів.

Тривалість курсів: 4 тижні, навчання пн.-пт. 9:00 - 15:30.

Найближчі дати початку курсів: 7 лютого, 7 березня, 4 квітня.

Мінімальний вік учасників курсів TEFL: 20 років.

Вимоги до рівня освіти учасників: отриманий ступінь бакалавра і вище.

Вимоги до знань англійської учасників: мінімум TOEFL iBT 80 або досягнутий рівень Advanced. Рівень англійської мови тестується в перший день після прибуття учасника.

Вартість курсу навчання: 2495 дол. США (навчальні матеріали включені).

Детальну інформацію про курси можна отримати за телефонами:

  • 044 528 09 57;
  • 097 151 38 58;
  • 050 772 72 55.

Більше про Освітню агенцію "Вивчай!">>>

Освіта.ua
11.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів