Курси з підготовки до тестів TOEFL та IELTS в Бостоні, США

Освітня агенція Вивчай! запрошує взяти участь у програмах з підготовки до стандартизованих тестів англійської мови як іноземної мови, TOEFL та IELTS, в безпосередньому англомовному середовищі в Бостоні, США

Курси з підготовки до тестів TOEFL та IELTS в Бостоні, США

Курси з підготовки до тестів TOEFL iBT і IELTS проводяться в школі однієї з провідних міжнародних мереж центрів вивчення англійської мови досвідченими сертифікованими викладачами із застосуванням спеціальних комп'ютерних програм, розмовних та граматичних вправ.

Повне занурення в мовне і культурне середовище - під час і після занять, постійна допомога викладачів, спеціально розроблена програма навчання сприяють якнайшвидшому опануванню методики і стратегії здачі тестів, освоєнню нової лексики і значному покращенню плавності та швидкості спілкування англійською мовою.

За умови попередньої реєстрації, тест TOEFL iBT можна здати відразу після проходження програми підготовки, оскільки школа є офіційним центром здачі TOEFL.

Тривалість курсів: 4 і 8 тижнів.

Дні початку курсів: кожен понеділок (крім американських святкових днів).

Мінімальний вік учасників курсів: 18 років (16 років у неактивний навчальний період).

Вимоги до рівня англійської студентів: TOEFL iBT 53 або Upper Intermediate. Рівень студента визначається в перший день після його прибуття в школу за допомогою вступного тесту.

Бостон - столиця і найбільше місто штату Массачусетс; одне з найстаріших міст США. Великий економічний і культурний центр країни, неофіційна столиця усієї Нової Англії. Через величезну кількість коледжів, університетів і дослідницьких центрів у місті, його вважають “Афінами США”. Місто славиться також своїми історичними пам'ятками та численними центрами сучасного мистецтва.

Детальну інформацію про курси можна отримати за телефонами:

  • 044 528 09 57;
  • 097 151 38 58;
  • 050 772 72 55.

Більше про Освітню агенцію "Вивчай!">>>

Освіта.ua
05.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів