Донецькі студенти хочуть активніше комунікувати з викладачами мови з Німеччини

Представити сучасну Німеччину молодіжній аудиторії та визначити перспективи співробітництва у сфері культури та освіти німецьких організацій в Україні - мета дводенного двостороннього форуму в Донецьку

Донецькі студенти хочуть активніше комунікувати з викладачами мови з Німеччини

Саме на студентську аудиторію розрахована програма "Імідж Німеччини в Україні", у межах якої проходить форум, повідомив журналістам Генеральний консул Німеччини в Донецьку Клаус Ціллікенс.

Донецька молодь пов’язує імідж сучасної Німеччини з такими термінами як "висока якість" та професіоналізм. Тому сьогоднішні студенти виявляють особливий інтерес до можливостей підвищення кар’єрного росту в Німеччині та, зокрема, до вивчення німецької мови, попри певні візові перешкоди, що створюються сьогодні в Україні для викладачів з Німеччини.

"Спілкуючись з носіями мови, особливо, якщо вони працюють в різних сферах, отримуєш багато нових знань, як наприклад, під час сьогоднішнього заходу", - каже студент місцевого університету Володимир. "Також хотілося, щоб і в центрах вивчення німецької мови було б більше викладачів з Німеччини", - додає його сокурсниця.

У межах програми "Імідж Німеччини в Україні" свої проекти презентували, зокрема Німецька служба академічних обмінів, Гете - інститут в Україні, Німецьке товариство технічного співробітництва.

Нові ініціативи представила і українська редакція Deutsche Welle. Зустріч відбувається у Донецьку, зокрема, і за допомоги німецького культурного центру "Бохумський Дім". Його робота власне спрямована на розвиток відносин між містами–побратимами Донецьком та – Бохумом в гуманітарній та культурній сфері.

Deutsche Welle
16.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів