Курси з підготовки до тестів GMAT і GRE в Бостоні, США

Освітня агенція Вивчай! запрошує взяти участь у підготовці до тестів GMAT і GRE в рамках спеціальних курсів у мовній школі Бостона, Сполучені Штати Америки

Курси з підготовки до тестів GMAT і GRE в Бостоні, США

Заняття проводяться досвідченими сертифікованими викладачами з повним доступом до необхідних навчальних матеріалів, комп'ютерної техніки, он-лайн ресурсів і бібліотеки школи, в умовах повного занурення в англомовне середовище.

Навчальна програма охоплює як безпосередню підготовку до тестів, так і заняття загальної англійської мови, різноманітні додаткові вправи, націлені на підготовку студента до навчання на англомовних магістерських і MBA-програмах (презентації, дебати, написання есе на професійні теми тощо).

Для тих учасників курсів, хто планує продовжувати вищу освіту в США, адміністрація школи надає безкоштовні консультації щодо вибору місця навчання і програми, підготовки усіх необхідних аплікаційних документів.

Тривалість курсів: 4, 8 або 12 тижнів.

Дні початку курсів: понеділок, декілька разів протягом кожного місяця.

Мінімальний вік учасників курсів: 18 років.

Вимоги до рівня англійської студентів: TOELF iBT мінімум 80 балів або досягнення рівня Advanced школи.

GMAT (Graduate Management Admission Test) - стандартизований, розроблений для здачі за комп'ютером (за винятком деяких країн), загальноосвітній тест з математики та англійської мови, націлений на оцінку вербальних, математичних та аналітичних здібностей майбутнього студента. За допомогою GMAT визначається спроможність студента здобувати магістерську освіту в економці, фінансах і бізнесі, навчатися на MBA-програмах, англійською мовою. Успішні результати тесту є обов'язковими для зарахування на такі програми в США та інших англомовних країнах.

GRE (Graduate Record Examination) - стандартизований загальноосвітній тест, який оцінює навички вербального і письмового обґрунтування, аналітичного і критичного мислення майбутнього студента. Тест є обов'язковим при прийнятті на більшість англомовних магістерських і докторських програм, бізнес-програм по всьому світу. Тест пристосований для здачі за комп'ютером у спеціальних центрах (за винятком деяких країн).

Детальну інформацію курси можна отримати за телефонами:

  • 044 528 09 57;
  • 097 151 38 58;
  • 050 772 72 55.

Більше про Освітню агенцію "Вивчай!">>>

Освіта.ua
14.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів