Вивчай англійську на Різдво у Шотландії!

Школа Regent Edinburgh пропонує вашій увазі Різдвяний курс англійської мови, що є дуже популярним серед студентів від 16 років зі всього світу

Вивчай англійську на Різдво у Шотландії!

Курс поєднує в собі ефективне навчання і знайомство з традиціями і культурою цієї унікальної країни. Студенти зможуть не тільки поліпшити свої теоретичні знання, але застосувати отримані навички на практиці, в атмосфері свята і колориту столиці Шотландії

Розташування

Единбург - серце й древня столиця Шотландії з майже півмільйонним населенням. По праву вважається одним з найкрасивіших і найколоритніших міст світу, будучи другим за значенням туристичним містом Сполученого Королівства після Лондона.

Місто знамените своїми престижними освітніми установами, міжнародними фестивалями, а також чудовою старовинною архітектурою та унікальною інфраструктурою.

Единбург - ідеальне місце для проведення різдвяних канікул. Під час свята місто перетворюється на країну чудес з різдвяним ярмарком, великим колесом, що мчить уздовж вулиці Принців, відкритим льодовим катком і будинками, прикрашеними різнокольоровими вогнями і святковими гірляндами.

Опис

Regent - один з найбільших центрів навчання англійської у Великій Британії. Маючи більш ніж 40-річний досвід у сфері викладання та роботи з іноземними студентами, Regent має чудову репутацію і неперевершену якість пропонованих послуг.

У Regent Edinburgh вам запропонують унікальні і різноманітні мовні курси, високоефективну методику навчання і невимушену дружню обстановку.

Професійні викладачі забезпечать вас необхідними знаннями та навичками в динамічному освітньому середовищі, що максимально сприятиме вашим успіхам. Територія школи чудово технічно оснащена для ефективних занять і різнопланового дозвілля.

Програма навчання продумана найкращим чином, щоб ознайомити учнів з міськими пам'ятками в переддень Різдва. Вам обов'язково сподобається традиційна британська пантоміма і маскарад, всесвітньо відомий Единбурзький замок і багато іншого. Соціальна програма, що охоплює в основному післяобідній час і вечори, передбачає спілкування з приймаючою сім'єю і знайомство з містом на свій розсуд.

Вартість програми: від £ 500 / тиждень.

Доброзичливі приймаючі сім'ї з нетерпінням чекають гостей у затишних, святково вбраних будинках, щоб разом прийняти участь у святах і традиційних трапезах, надаючи таким чином можливість студентам активно практикувати англійську у вільний від уроків час.

За більш детальною інформацією звертайтесь у освітнє агентство Istudy:
тел: (044) 222 79 19, 235 07 55
Адреса: м. Київ, вул. Червоноармійська, 2, офіс 12.

Більше про освітнє агентство Istudy>>>

Освіта.ua
30.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів