Що робить мовну школу кращою, знають у Wimbledon School of English

18 листопада в офісі DEC education відбулася зустріч менеджерів агентства з маркетинг менеджером Wimbledon School of English Ізобель Кларк

Що робить мовну школу кращою, знають у Wimbledon School of English

Ця мовна школа є ідеальним навчальним закладом для вікової категорії від 20 до 30 років. Школа розташована в центрі Уімбелдона. Це 3 зона, яка розташована у невеликій віддаленості від центру Лондона, для якої характерне бюджетне проживання, зручна транспортна розв'язка (до визначних пам'яток столиці можна дістатися за 20 хвилин на метро) і легка камерність навчальних закладів, де повністю поринаєш у вивчення англійської мови, не відволікаючись на спокуси великого міста.

"У нашій школі існує система квот, тому російськомовних слухачів всього 20%", - розповідає Ізобель. Такий фактор є незаперечною перевагою для школи, тому що в багатьох мовних центрах, у тому ж Лондоні, відсоток російськомовних студентів давно вже перевищив 20%, а це аж ніяк не сприяє зануренню в англомовне середовище.

Також, представник навчального закладу зазначила, що в Wimbledon School, як правило, навчаються 63 національності, які формують інтернаціональну атмосферу, що представляє інтерес для більшості студентів, які вивчають англійську за кордоном.

Після зустрічі з Ізобель своїми враженнями поділилася Крістіна Несен, менеджер мовних курсів: "Wimbledon School влаштує тих, хто не намагається погнатися за рейтингами, а шукає якісні курси англійської мови, за помірну ціну. Школа пропонує такі програми як General English, Examination Preparation, Academic English, Business and Professional English, Courses for Teachers і Speciality Courses. Чудовим доповненням до навчальної програми є дозвілля, представлене уроками з тенісу, волейболу, сквошу, футболу; екскурсіями в Британський Музей і Національну Галерею; поїздками в Оксфорд, Кембридж і, звичайно ж, шопінг в Камдені та інших популярних магазинах".

Якщо Вас зацікавило вивчення англійської мови в Wimbledon School of English, надсилайте свої запити до освітньої агенції DEC Education на e-mail: ukr@dec-edu.com або телефонуйте за номером (044) 390 76 24.

Освіта.ua
19.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів