Study in Poznań

http://www.poznan.pl/mim/studia/en/

+48 61 878 57 48
Plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań, Poland

Наше місто притягує амбітних, хоробрих людей, готових до нових викликів. Їх приваблюють освітня пропозиція та багато цікавих можливостей для розвитку. Достатньо провести тут кілька днів для того, щоб відчути чудову атмосферу та комфорт, а також відкрити особливий потенціал Познані. Це місто, сповнене вируючого життя, є добрим місцем для бізнесу, культури і розвитку.

Майже 115 000 студентів надають місту неймовірну кількість енергії та спільно створюють його атмосферу. Познань пропонує найвищий рівень та умови для здобуття освіти. Одні з найкращих у Польщі навчальні заклади, а також сучасні академічні центри та студентські містечка.

Щороку познанські навчальні заклади випускають понад 40 тисяч фахівців. Близько 80% студентів – це студенти з інших міст або країн, які свідомо обрали Познань як найкращий центр освіти та наукового життя. У Познані навчається понад 4 тисяч студентів із-закордону з понад 90 країн світу. Найбільше студентів прибуває з України, Норвегії, Сполучених Штатів Америки та Білорусі.

Для отримання докладної інформації відвідайте наш сайт http://www.poznan.pl/mim/studia/За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: