О. Андрійчук: як учителька може перетворитися на КОВІДНУ

Про істерію батьків, яким нікуди діти дітей, бо заклад на дистанційці

О. Андрійчук: як учителька може перетворитися на КОВІДНУ

Автор: Оксана Андрійчук, учитель.

Сьогодні отримала довгоочікуваний дзвінок від сімейного лікаря, яка повідомила мені, що ми перемогли, і тест на коронавірус у мене негативний.

Перемотаємо плівку життя назад. 8 вересня мені зателефонувала сімейний лікар і повідомила: «Не переживайте. У Вас і у мами тест на коронавірус позитивний...» Дзвінок директору ліцею і слова підтримки: «Не хвилюйтесь, все буде добре!»

Чи хвилювалась я на той момент? Так, дуже, адже мама була в лікарні з двосторонньою пневмонію, і я молила Бога і лікарів, аби все було добре.

А на другий день я дізналась, що в мене теж двостороння пневмонія, і бажано вдома проколоти уколи. Щиро дякую своїй сестричці за те, що, не маючи досвіду, але маючи велику сестринську любов, вона 10 днів робила мені, з позитивним діагнозом на ковід, уколи.

А в цей час мені писали, телефонували, підтримували, пропонували допомогу, брат бігав за ліками та продуктами. А в лікарні мама, а поруч біля мене донечка, за яку я сильно переживала.

Щиро дякую своїм учням, які підтримували, писали побажання швидкого одужання, говорили про те, що їм мене не вистачає. Ці дії та слова надзвичайно цінні для мене. І ось один з учнів запитав мене: «А як Ви витримали той психологічний тиск з усіх сторін???»

Ах да... про тиск... психологічний... Я б сказала, що про істерію дорослих, істерію батьків, яким немає куди діти дітей, через те, що заклад перейшов на 2 тижні дистанційного навчання. У чому тільки мене не звинувачували: у тому, що я не хвора, а просто владі потрібно здійснити економію коштів, колишня колега назвала мене причиною закриття закладу, якій потрібно скинутись коштами і відправити до Рівного, там тести краще роблять, ніж у Житомирі.

Батьки обурювались, яке мала право директор у п'ятницю КОВІДНУ пустити до школи, хоча тест був лише у вівторок. І якось я з Оксани Леонідівни перетворилась на КОВІДНУ. Здавалось, що дай окремим батькам у руки каміння - і вони тебе закидають, як в Середньовіччі.

Про те, що захворіла вчитель ліцею, написали у місцевих ЗМІ, і в моєму рідному селі вигадали історію про те, як я поїхала за кордон і привезла звідти коронавірус, і тепер дуже боюсь про це говорити (правда, щодня я ходила на роботу, адже тривав процес підготовки до навчального року).

Сьогодні я хочу написати про те, що я не боюся, адже хвороби тіла лікуються, а ХВОРОБИ ДУШІ, на жаль, ні. Тому в цьому пості щиро хочу подякувати всім, хто здоровий душею, розуміє ситуацію і знаходить слова підтримки: рідні, друзі, учні, колеги, сусіди!!! Особливі слова подяки лікарям: Кузьменко Олені Вікторівні, моєму сімейному лікарю, яка допомогла мені перемогти цю хворобу. Щиро дякую усім лікарям, медсестрам інфекційного відділення на чолі з Іриною Русланівною Фіщук за порятунок моєї мами, за людяність, доброту, ніжність!!!

PS : коронавірус проявляє себе по-різному:

1. У когось у легкій формі, і вони стверджують, що немає нічого страшного.

2. У когось у тяжкій формі, після чого люди ніби вдруге народжуються на світ.

Тому не будьте безпечні, бережіть себе і рідних, дотримуйтесь маскового режиму та дистанції, мийте руки з милом.

І НАЙГОЛОВНІШЕ - НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЛЮДЯНІСТЬ!!!

БАЖАЮ ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я!!!

Оригінал

Освіта.ua
24.09.2020

Популярні блоги
Є. Кравченко: невже наявність іспиту гарантує знання? Треба створювати не іспити, а систему нормального патріотичного виховання у школах
Я. Абрамейцева: у чому ціль обов’язкової математики? Випускники 2023 найважливіші роки майже не мають можливості опановувати предмети взагалі
Ігор Лікарчук: хайп навколо оцінювання учнів Оцінка давно втратила дидактичну значущість і перетворилася на холодну формальність заради звіту
Є. Козолуп: чому вчитель має доводити свою необхідність? «Менеджери» довели освіту до такого стану, що вчитель має робити свою роботу на 150% за будь-яких умов
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чи не проблема
Нічого страшного. А ось коли вчитель обзиває дітей дебілами, оце проблема! Взяти і розірвати за дві ноги!
xexe
Для Чи не проблема: назвати дебіла дебілом - це не проблема.
Чи не проблемадля Хе-хе
Да-да, оно и видно. В духе "педагога".
Коментувати
Оксана
Пневмонії були, є і будуть. Серед вчителів, лікарів, водіїв, продавців. І є люди, які мислять і поводяться адекватно і є неадеквати. Півроку тому (коли ще не було коронавірусом паніки) у мами з класу, де вчиться моя дочка, була двостороння пневмонія. І її ніхто не закидував камінням, коли, виписавшись з лікарні, приходила до школи забирати свою дитину. І нікому нічого не сталося, не повмирали всі підряд
Галина
Тільки влада і ЗМІ винні у тому,що люди так реагують.Звідусіль відбувається нагнітання ситуації і залякування.Люди на межі нервового зриву...Наведу приклад:учора опублікували дані про смерть дитини через ковід,і тепер про це знає уся країна.Але ,я думаю,що мало хто знає,що кожних три дні в Україні помирає одна дитина від пневмонії!!! Чому не знають?Все просто-про це не говорять на кожному кроці...А це страшні дитячі смерті....і їх багато...
Оксана
Для Галина: А що, скоріше не було випадків пневмонії серед дітей? В тому числі і смертельних? А ті, що зараз записані, як смерті від коронавірусу - хтозна від чого вони насправді померли.
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Лицемірний допис людини, яка ще є і педагогом! Знаючи, що ймовірно заражена і йде до школи розносити цю заразу, а потім нам в пості пише - будьте людяними? Це верх цинізму.