В. Круглов: десять трендів весняної освіти 2019 року

Десять трендів весняної освіти 2019 року, які допоможуть вчительській спільноті вчитися та навчати

В. Круглов: десять трендів весняної освіти 2019 року

Автор: Віктор Круглов, генеральний директор видавництва «Ранок».

Сьогодні перший день весни.

10 трендів весняної освіти 2019 року вам допоможуть вчитися та навчати.

1. Усі хороші освітні заклади будуть працювати добре, а погані - незадовільно.

2. Вірогідність обладнання кожного класу планшетами та інтерактивними панелями зросте до 50%: або обладнають, або ні.

3. Академія педнаук проведе складне дослідження, у якому з’ясує, що частина людей -гуманітарії, інша частина людей до них не належить за складом характеру. Тому одним - фізика, іншим - лірика.

4. Популярними стануть блокчейн, SCRUM та AGILE в освіті. Мало хто буде розуміти, про що йдеться, але всі будуть обговорювати їх та втілювати в освітній процес.

5. Вчителі використовуватимуть дошки Тrelo у проектній діяльності. Мультимедійні панелі ЕdPro допоможуть роздивлятися живопис Моцарта та слухати музику Ван Гога.

6. В Україні всі освітні конференції стануть міжнародними. Гості із Сінгапуру наберуть більшої популярності, ніж Арі Пока з Фінляндії.

7. На педрадах будуть сідати у коло та фотографуватися для Фейсбуку.

8. Лайки в соцмережах стануть обов’язковим мінімумом для атестації вчителів.

9. З’явиться перший електронний адаптивний підручник, що навчатиме за гендерним принципом. Навчальний контент буде підлаштовуватися під учня або ученицю. Змішане навчання зміниться на роздільне.

10. На Міні-Едкемпах видавництво «Ранок» згадають 129 разів, чим підвищиться індекс цитування Гуглом головної неконференції в Харкові.

Оригінал

Освіта.ua
01.03.2019

Популярні блоги
І. Лікарчук: вчитися мають ті, хто хоче здобути освіту Повна загальна середня освіта повинна бути не обов’язковою, а загальнодоступною
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
І. Совсун: як надовго ще вистачить запалу учителів? Існує гігантська прірва між переможцями світових олімпіад і базовим рівнем українських шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
Основний тренд -украсти все що не вкрали до нас. Передрукувати усы програми-пыдручники ы отримати выдкат
Ендшпіль
І одинадцятий тренд:: Назяво очолили грантоіди , які загризуть виші... Квіт- Виницький зроблять каюк!!!
Tet-a-tet
Академія педнаук-це пансіонат для престарілих"вчених", щоб їм не було нудно старіти. Купка дапмоїдів, що не соромляться жити за кошти платників податків. А МОНУ боїться попрощатися з їх здобутками, ще здороватися перестануть з ними.
Кандід
Для Tet-a-tet: тільки людиножери ненавидять старих людей! Це дикунство ! Станеш старим відчуєш на собі ....
Tet-a-tet
Для Кандід. Поясніть це пенсіонерці з мінімальною пенсію і вона Вам пояснить, що таке людиножерство. Блага мають бути зароблені, а не роздані за минулі заслуги. Чим ця пенсіонерка гірша за вас?
Коментувати
serj
Це ж тільки 1 березня, а не квітня:)
Tochka
Наробити купу файних знимок, написати пару банальних бздурів, начіпляти авдиторію в мордокнижці - і ти Звізда, а то шо вчитель ти - повний нуль, то ніц. По- ідеї, на це й часу не залишиться. Отака пародія)))