В. Круглов: про штучні заборони e-learnіng у школі

Кількість уроків із застосування ТЗН протягом тижня - 3-4 для початкової школи і 4-6 для старшокласників

В. Круглов: про штучні заборони e-learnіng у школі

Автор: Віктор Круглов, генеральний директор корпорації «Ранок».

Бігти або не бігти?

Коли тільки з’явилися автівки, у 1809 році у Німеччині був прийнятий закон, що перед транспортним засобом повинна бігти людина та попереджати всіх про небезпеку.

Згідно існуючим санітарним нормам та правилам, що обов’язкові для виконання закладами середньої освіти, обмежується кількість уроків із застосування технічних засобів навчання протягом тижня: 3-4 для початкової школи і 4-6 для старшокласників.

Ми сперечаємося у видавництві, що краще - закрити відділ е-ранок та зупинити розробку електронних інтернет-додатків до підручників чи інститут ім. Марзєєва розігнати?

Оригінал

Освіта.ua
05.06.2018

Популярні блоги
В. Онацький: чи відновлювати очне навчання у вересні? Відновлення очного навчання – це реальна загроза безпеці учасників освітнього процесу
І. Лікарчук: педагогам шкіл не повинні урізати зарплату Чому скорочення бюджетних видатків у освіті потрібно робити за рахунок тих, хто проводить уроки?
Тамара Горіха Зерня: ми втратимо багато абітурієнтів Держава б мала зараз максимально спростити умови вступу і розширити державне замовлення
О. Істер: спрощена процедура ЗНО вимагає корекції Пропозиція «випускники складатимуть мультипредметний онлайн-тест» вимагає корекції
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
Лучше и то, и другое. Ранковские е-книги таковыми можно назвать только условно. Читать их е-ридером невозможно, качественно распознать или скопировать текст - тоже. Это не е-книги, а их жалкая пародия. Такой формат - это не совсем е-книга. Открываются только одной программой, далеко не самой удобной. На замечания в издательство ответ один и тот же: только такие книги и никаких других. Ну и что, что Вам неудобно, зато взломать невозможно. Главное - прибыль издательству, а не удобство пользователю. К сожалению, раньше качество было лучше, а в погоне за прибылью потеряли качество и удобство. Так что не велика потеря будет.