В. Круглов: про штучні заборони e-learnіng у школі

Кількість уроків із застосування ТЗН протягом тижня - 3-4 для початкової школи і 4-6 для старшокласників

В. Круглов: про штучні заборони e-learnіng у школі

Автор: Віктор Круглов, генеральний директор корпорації «Ранок».

Бігти або не бігти?

Коли тільки з’явилися автівки, у 1809 році у Німеччині був прийнятий закон, що перед транспортним засобом повинна бігти людина та попереджати всіх про небезпеку.

Згідно існуючим санітарним нормам та правилам, що обов’язкові для виконання закладами середньої освіти, обмежується кількість уроків із застосування технічних засобів навчання протягом тижня: 3-4 для початкової школи і 4-6 для старшокласників.

Ми сперечаємося у видавництві, що краще - закрити відділ е-ранок та зупинити розробку електронних інтернет-додатків до підручників чи інститут ім. Марзєєва розігнати?

Оригінал

Освіта.ua
05.06.2018

Популярні блоги
Д. Семьонов: чи вбиває безкоштовність освіти її розвиток? Кожна інвестована в навчання гривня – це не лише користь для себе, ці гроші рухають галузь загалом
Роксана Харчук: боротьба за ЗНО з літератури необхідна Хай закриваються непотрібні псевдоуніверситети, а ЗНО – це єдиний рятунок української освіти
І. Лікарчук: паперовий чи електронний журнал? Що зміниться в шкільній освіті (маю на увазі її результативність) від появи електронного журналу?
О.Мірошниченко: для чого потрібні підручники? Талановиті педагоги не потребують підручника, бо знають предмет і прагнуть викладати своїми словами
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
Лучше и то, и другое. Ранковские е-книги таковыми можно назвать только условно. Читать их е-ридером невозможно, качественно распознать или скопировать текст - тоже. Это не е-книги, а их жалкая пародия. Такой формат - это не совсем е-книга. Открываются только одной программой, далеко не самой удобной. На замечания в издательство ответ один и тот же: только такие книги и никаких других. Ну и что, что Вам неудобно, зато взломать невозможно. Главное - прибыль издательству, а не удобство пользователю. К сожалению, раньше качество было лучше, а в погоне за прибылью потеряли качество и удобство. Так что не велика потеря будет.