Л. Гриневич: для успіху завжди потрібна підтримка

Життя переповнене своєрідними іспитами, це завжди стрес та випробування, але так ти розвиваєшся

Л. Гриневич: для успіху завжди потрібна підтримка

Автор: Лілія Гриневич, міністр освіти і науки.

Традиційно хочу підтримати наших випускників, які завтра складатимуть перше ЗНО з математики, а також усіх, хто здаватиме його цього року.

Життя переповнене своєрідними іспитами, це завжди стрес та випробування, але, пройшовши їх гідно, ти розвиваєшся та береш нову для себе висоту.

Однак для успіху завжди потрібна підтримка. Завтра за вас вболіватиме уся Україна, і хай це додасть вам віри у власні сили та вгамує хвилювання.

Отже, #ЩастиНаЗНО! І заохочую всіх українців також приєднатися до цього флешмобу та підтримати наших дітей - вони мають відчути, що ми вболіваємо за їхній успіх.

P.S. Також традиційно додаю до цього посту посилання на поради психолога Светлани Ройз, що допоможуть вгамувати стрес.

Оригінал

Освіта.ua
21.05.2018

Популярні блоги
О.Мірошниченко: чому все радісне сприймають як загрозу Школа – це в ідеалі місце радощів та гри, які включають дітей у фантастичний процес пізнання
Інна Совсун: чи забороняти смартфони в школах? На рівні держави поки немає розуміння, що робити зі смартфонами в школі
Н. Азарова: биті небитих возять регулярно Поважати свій труд і транслювати цю повагу, поважаючи інших, – оце і є суперзавдання
І. Лікарчук: ДПА в українських школах має бути ліквідована Проведення ДПА фальсифікує реальний стан якості загальної середньої освіти в Україні
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Як там в народы кажуть - "Чим би Гриневич не бавилась, аби вчителы не плакали" lfks gbie dczrelehy.? oj, ,ekj 100 pyfrsd
п. міністру освіти
Більшість випускників шкіл мріють про те, що одного дня держава відмітить ЗНО і все повернеться на свої круги. На більшість платних спеціальностей ЗНО зовсім не треба. Чи принаймні з одного або двох предметів. Інша справа лікарі, юристи, податківці.
Vlad
Для п. міністру освіти: "все повернеться на свої круги." Це як? Замість ЗНО вступні іспити у ВНЗ? У кого гаманець товщий?
Коментувати