І. Примаченко: про місцевий християнський колорит

Українська Ваканда: технологічний лідер, що самоізолюється, видаючи себе за малорозвинену країну

І. Примаченко: про місцевий християнський колорит

Автор: Іван Примаченко, засновник платформи Prometheus.

«Міськрада Львова просить міністра освіти зробити християнську етику обов'язковим предметом у школі, а також формувати християнський світогляд при викладанні усіх християнських дисциплін, особливо природничого спрямування» - Новій українській школі нові компетентності!

 Забудьте про нудне критичне мислення і застарілу підприємливість. Навіщо вони, за наявності християнської математики?

І навіть не починайте про ваші застаріли методики викладання, всі ці онлайн-курси, віртуальну реальність і перевернутий клас. Останні досягнення християнської педагогіки до ваших послуг. «Молитва про додавання розуму» - плюс 10 до інтелекту. «Молитва для успіху в навчанні» - плюс 2 бали до шкільних оцінок на наступний тиждень. «Молитва проти прокрастинації» - і соціальні мережі більше не відволікають від вивчення вічного.

Звичайно, трохи шкода Маска, Безоса та всіх цих інших піжонів з Apple, Google і Ко. Як з себе генія не вдавай, а в ракетобудуванні проти християнської фізики не попреш. Та й з християнським програмуванням довго не поконкуруєш - врешті-решт, такого досвіду побудови хмарних сервісів ні в кого в світі немає. Тож за кілька років маємо всі шанси побачити українську Ваканду: технологічного лідера, що самоізолюється від світу, видаючи себе за малорозвинену країну.

Прямо як в «Чорній пантері» - тільки з місцевим християнським колоритом.

Оригінал

Освіта.ua
03.05.2018

Популярні блоги
І. Лікарчук: педагогам шкіл не повинні урізати зарплату Чому скорочення бюджетних видатків у освіті потрібно робити за рахунок тих, хто проводить уроки?
Тамара Горіха Зерня: ми втратимо багато абітурієнтів Держава б мала зараз максимально спростити умови вступу і розширити державне замовлення
О. Істер: спрощена процедура ЗНО вимагає корекції Пропозиція «випускники складатимуть мультипредметний онлайн-тест» вимагає корекції
І. Лікарчук: українська система ЗНО стала на шлях стагнації Врятувати систему ЗНО від краху чи зникнення зможуть лише нові команда та технології
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Den
В детстве я молил бога о велосипеде. Потом понял, что бог работает по-другому: я украл велосипед и стал молить бога о прощении. Все правильно сделал?
Tet-a-tet
Для Den: Нет, неправильно. Ваши предки знали, что такое велосипед?Нет, но прекрасно жили и ездили на лошадях. Желания отравляют жизнь человека, а непомерные - ведут к погибели его души. Вам нужно было отложить свою мечту "на потом" или попросить кого-то помочь в ее реализации. Многие дети виростали в бедности, а потом становились знаменитыми людьми. Им что, тоже нужно было "воровать велосипед"? Бог дал Вам ум, талант и здоровье, чтобы заработать на велосипед, а когда, чтобы воплотить свою мечту -это не имеет значения.
не атеїст, але і не християнка
Для Tet-a-tet: А до чого тут коні? У розповіді велосипед можна замінити конем або будь чим іншим. Нсправді така схема працює згідно біблії. Саме там найулюбленішим був Авель, який порушив завдання Бога вирощувати рослини і харчуватись ними. Далі улюбленим був "блудний син", який спершу робив що хотів, а тоді вирішив покаятись. Так можна в приклад ставити будь-якого злочинця, в тому числі гвалтівника-педофіла, який після сотень жєртв вирішив покаятися і прийти до Бога.
Коментувати
Val
А вообще странно, что "Міськрада Львова" начала продвигать эту идею. Сейчас в Украине к религиям отношение довольно толерантное. Но если их начнут насильно пхнуть в жизнь людей, то палыхнут церкви.
Богдан Стасюк
Зовсім не дивно, що атеїсти в своїй марксистсько-ленінській методиці висміювання чужих поглядів використовують російські ілюстрації. Совки і далі живуть спільному атеїстичному просторі former USSR і ніяк не можуть з нього вирватися. В сусідній Польщі християнська етика успішно викладається як і в інших країнах ЄС. Тобто ізолюють від світу нас якраз такі совки-атеїсти як автор. Про ракетобудування - також пальцем в небо. Мені мій християнський світогляд ніяк не заваджав розробляти технології розрахунку нанокомпозитів для US Air Force
Софія
З правилами коментування я ознайомилася, а десь можна почитати правила ПУБЛІКАЦІЇ, щоб пересвідчитися чи їх дотримано?
Софія
Не соромно світлину опубліковувати без вказування її джерела чи автора, перш ніж перебільшувати новину і принижувати безпідставно сам предмет? Світлина з одного джерела, новина з іншого. Здається, на Прометеусі мали б навчити. https://weirdrussia.com/2018/05/01/christian-magazine/
Cirius
Дурному -вічная пам’ять. До чого тут християнська математика? А так, лише б ущипнути поїдкіше. Цілий світ вірить у створення людини, а ми далі теревенимо у школі теорію Дарвіна, яку у світі ні один поважний вчений не бере до уваги. Хто математику залучив до християнських дисциплін, хіба що фантазія самого п. Примаченка. До речі, якби Ейнштейн керувався міркуваннями хр. етики, то може атомна бомба не стала б загрозою усьому живому на землі, яке ми отримали готовим, а тепер всіляко нищимо заради невідомо чого.
Val
Для Cirius: Сравните на досуге по странам процентное соотношение верующих людей и среднего значения IQ. Там корреляция однозначно есть. И не в пользу верующих.
Коментувати
Ліда Яковлева
А чому адміністрація сайту дозволяє таку концентровану ненависть до християнства? Україна - християнська країна. Не зрозуміло з якої Ваканди цей автор але передайте йому щоб туди і повертався.
Оксана
Для Ліда Яковлева: Вельмишановні віряни! Україна - не тільки християнська країна. Справа віри (чи безвір’я) - особистий вибір людини, що формується у родині а чи то самостійно у свідомому віці. Яким боком тут школа, дозвольте спитати? Що робитимуть під час таких, з дозволу сказати, уроків представники інших груп нашого населення (у тому числі й агностики чи атеїсти)? Я так розумію, що ви за ними права вибору не визнаєте. Дуже по-християнськи! Щиро поважаю мешканців Львова, у них є чого повчитися. Проте у цьому випадку дуже тхне мракобіссям. І ще: можливо, я чогось недобачаю, але де у дописі "концентрована ненависть до християнства"? Сарказм - так ми не в Іспаніїї часів Торквемади, коли будь-яка думка, що суперечила постулатам церкви, давала пропуск на вогнище. Автор висловив свою позицію. Має право. А що натомість робите ви?
Евгений Илюстраторов
Для Ліда Яковлева: Украина - светское государство, о чём записано в Конституции. Многие религиозные объединения создают свои образовательные центры и школы, их довольно много. В государственных школах под одной крышей могут находиться и христиане (всевозможных направлений), и мусульмане, и иудеи и неверующие и т.д. Поэтому школа должна придерживаться религиозного нейтралитета.
Вчитель
Ліда Яковлева, я написала про порушення автором елементарного авторського права на світлину (мовчу вже про елементарну повагу до християн) раджу також написати Зі скаргами та запитаннями звертатись office@osvita.ua або (044) 200-28-38.
Коментувати
Тара Бойко
Мммм, який Ілон Примаченко! Підприємливість, звичайно, важливіша за тисячолітню християнську традицію на основі якої збудоване наше суспільство, наше мислення і наука. Про "критичне мислення" Ілона можна судити з цього "Останні досягнення християнської педагогіки до ваших послуг. «Молитва про додавання розуму» - плюс 10 до інтелекту. «Молитва для успіху в навчанні» - плюс 2 бали до шкільних оцінок на наступний тиждень. «Молитва проти прокрастинації» - і соціальні мережі більше не відволікають від вивчення вічного." - дуже критично і неупереджено!