Алла Заможська: поговоримо про секс

Підняття гомосексуальності в освіті – камінь спотикання, об який хочуть розбити всю працю МОН і команди

Алла Заможська: поговоримо про секс

Автор: Алла Заможська, співзасновник ГО "Батьки Полтавщини".

Поговоримо про секс. Здається, за порухом чиєїсь руки всі почали розганяти зраду про те, що в школі будуть вивчати про секс.

При чому чогось збудились від книги під назвою «Відверта розмова про "Це"». Навіть пан Мусій з трибуни парламенту тряс цією книгою у Верховній Раді. При чому я спочатку взагалі на цю вакханалію дивилась крізь пальці, але коли начебто притомні люди почали поширювати відверту дурню - мовчати не можу.

Шановні пані і панове, відкрию Вам таємницю (заодно можете її передати пану Мусію), що книга була видана 2006 року і благополучно перечитана багатьма дітьми і їх батьками. Спеціально знайшла книгу в ПДФ-форматі і почитала, що ж так збудило людей. Відповідь знайшла: вони її НЕ ЧИТАЛИ. Вони просто побачили, що там розповідають про гомосексуалізм. Вау... у світі є гомосексуалізм? Пан Мусій у свої 53 роки дізнався про це? Ну що - я можу його привітати з відкриттям, а заодно і інших, які бездумно ширять цю дурню в своїх стрічках.

Тобто 12 років ця книга Вам не зваважала, а тут раптом стала на заваді? Ну що ж... поговоримо.

Нам відомо, що сексу в СРСР не було. Але діти були - їх чи то в капусті знаходили, чи то лелека приносив. Та всі в 8-му чи 9-му класі вчили предмет «Людина», щоправда, оскільки сексу не було - то параграфи ці вчили вдома, бо людське тіло - то соромно.

Так і виросли ті люди з відчуттям огиди і не розуміння свого тіла. Вони соромляться і не знають природних процесів – як-то менструація,полюція, клімакс (як жіночий так і чоловічий). Вони не вміють розповідати про секс своїм дітям і не знають, що презерватив рятує від багатьох неприємностей.

Колись я закінчувала школу і зі мною на клас старше закінчила одна вагітна дівчина, на клас молодше - аж три. Ага, сексу тоді ще не було. Хоча була сексуальна революція, а презервативом користуватися – то було соромно, та і мама не навчила. Хоча воно не дивно і зараз – вагітна у 16, від мастурбації руки будуть волосаті, до Європи можна, але там гомосексуалісти гуляють по-вулицях - раптом вкрадуть, а СНІД – то взагалі фантастика, і він передається через повітря, дітей приносить лелека, щоправда, того ніхто не бачив, а моя донька – ні-ні сексом не займається, що ви таке кажете, лікарю???? Вона ж іще дитина. Як вона не цнотлива? Ви брешете!

Думаєте, утрирую? Ні. Це правда пострадянського життя, коли після 25 тебе вже починають жаліти - як це так – нема дитини. А в 35 ти вже «старородяща», а після 40-ка тільки дурні народжують.

Про секс я дізналась у класі п’ятому чи шостому з журналу «Освіта» - він приходив до шкільної бібліотеки, і ми всі його брали прочитати. Моїй дитині сім років, і її не носив нікуди лелека. Вона зародилась з двох клітинок і виросла у маминому животику. Вона знає, що хлопчик і дівчинка різні. А людське тіло - то найдовершеніший механізм, створений природою. І нема нічого там постидного. Вона знає, що ніхто не може її торкатися без її на те згоди. Що нікому нічого не треба показувати, якщо їй того не хочеться. Вона навіть знає, що є люди ,які живуть не так, як вона – там або дві мами, або два тата. Ага – вона не сліпа, не глуха і не німа. І я це їй пояснила раніше за інших – бо інші це зроблять не правильно. Бо ці знання повинна дати родина, а не вулиця.

Ви знаєте, що в цій пресловутій книзі про гомосексуалізм написано аж дві сторінки з 200 і ще три про крокодилів? При чому зі словом гетеросексуальність. До чого тут крокодили - а то просто був зоопарк. Але повернемось до традиційної сім’ї.

Що там малює нам уява - тато, мама , дитинка або дві бабусі,два дідусі і т. ін. То скажіть мені – яка у нас статистика домашнього насильства у традиційних сім’ях, кількість розлучень, криків та тортур, жорстокості до дітей?

Ви впевнені, що вашим дітям про секс не розповість ніхто на дитячому майданчику? Чи в школі? І це буде зовсім не вчитель. А пан Мусій і вся компанія – це супротив змін в освіті.

При чому привід висмоктаний з пальця, бо насправді ніхто не збирався в НУШ вводити сексуальну освіту з першого класу. Чому це вилізло сьогодні – ну, думаю, тут справа декількох аспектів: великий супротив змінам на місцях, платні програми в школах, які не хочуть подавати свої дані до Державної служби якості освіти, щоб отримати експертний висновок та прив’язка вступу до школи до місця проживання.

Останнє взагалі спричинило шалений супротив багатьох депутатів, бо за думкою декого – діти в їхньому районі тупі і не можуть вчитись поряд з небожителями.

Момент підняття гомосексуальності в освіті – це той наріжний камінь спотикання, об який хочуть розбити всю працю МОН і команди. Дуже груба маніпуляція і брехня.

До речі, пан Мусій взагалі проти всіх змін, не лише в МОН, а і в МОЗ. Що робить його виступ у Верховній Раді заангажованим. Як-то кажуть в Україні: Фігаро тут, Фігіро там.. а правди зась.

То, може, спочатку прочитаємо книгу «Відверта розмова про "Це"» і визнаємо, що секс в нашому житті таки є. І, може, навчимо дітей бути сексуально грамотними, щоб спокійно спати, коли їм буде 16 років? Чи так і будемо вважати, що сексу нема, а дітей приносять лелеки?

Оригінал

Освіта.ua
10.04.2018

Популярні блоги
Віра Коткова: враження від навчання у 5 класі НУШ Враження батьків від цьогорічного навчання дитини у 5 класі Нової української школи
І. Лікарчук: що насправді цікавить учителів і директорів Про що педагоги хотіли би прочитати в листах і наказах напередодні 2023/24 навчального року
О. Мірошниченко: батьки не вороги освітянам Для батьків проблеми освітньої системи не є найголовнішою справою у житті
В. Онацький: які предмети зникнуть з розкладу шкіл? Кожен намагається знайти рецепт лікування освіти, хоча до школи мав дотик, лише будучи школярем
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів