С. Горбачов: розправа з «незручним» керівником

Є чимало людей, які стануть на захист сучасного керівника школи проти свавілля чиновників

С. Горбачов: розправа з «незручним» керівником

Автор: Сергій Горбачов, директор Спеціалізованої школи ім. Івана Багряного №148 м. Києва.

Те, що відбулося вчора у школі №29 Оболонського району, чесно кажучи, на голову не налазить.

Без присутності директора школи, без дотримання процедури представник районного управління опечатав кабінет керівника навчального закладу.

Пані начальник районного управління освіти Наталіє Вахнюк, Ви впевнені, що Ваші дії законні? І що Ви маєте право отаким чином «керувати» освітою, безпідставно перешкоджаючи роботі директора навчального закладу?

Які взагалі претензії до директора 29-ї школи? Чим саме вона завинила, що Ви застосовуєте подібні методи?

Це, до речі, далеко не перший випадок тиску на директора цієї школи. І жодного разу - жодних пояснень: а що саме, власне не влаштовує у роботі Олени Гурської?

Пані Вахнюк, у Вас хіба нема інших завдань, як вигадувати сумнівний «креатив», щоб позбутися сучасного, але «незручного» Вам особисто директора школи?

Ну то, може, звернули б увагу на те, що Оболонське РУО показало один з найнижчих по Києву результатів використання коштів, які школи наприкінці минулого року отримали для забезпечення навчальної діяльності?

Ставлю ці запитання не тільки як директор школи, глибоко обурений такими «методами» керування освітою, але і як член Колегії Міністерства освіти та науки України.

Чекаю на відповідь.

Офіційний запит з вимогою надати обґрунтування Ваших сумнівних дій Ви отримаєте поштою.

Якщо Ви думаєте, що можете отаким чином розправитися з «незручним» для Вас керівником навчального закладу, Ви глибоко помиляєтеся: є чимало людей - і серед колег, і серед батьків, і серед громадськості, - які стануть на захист сучасного керівника школи проти свавілля чиновників.

Оригінал

Освіта.ua
31.03.2017

Популярні блоги
Д. Коптило: реформатори не винні, що змін не відбувається Далеко не Клопотенко, Супрун чи Гриневич винні в тому, що змін на краще не відбувається
В. Онацький: репетиторство як альтернатива школі Боротися з репетиторством не варто, але треба покращувати освітній процес у школах
Олег Фасоля: на скільки ж зросла зарплата вчителя? Держава не може забезпечити рівень зарплати, який має відповідати статусу педагога в суспільстві
О. Костюк: Польщі потрібні таланти, а Україні – ні? Система вищої освіти України приречена продукувати масовий освітній продукт, а не унікальний
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Скоріш за все, директор школи жадна, і не робила "подношений" районній начальниці та "иже с ней."
Учитель
Поки не реформують такі рудименти радянської системи, як відділ освіти та методичний кабінет, нічого в освіті не зміниться, бо більшість із них виконують ревізійно-контролюючу функцію. Про яку свободу вчителя може йти мова?! Не хочу образити тих методистів, які справді на дають допомогу, а не виконують вказівки "згори".
Голосzнарода
Все дуже просто - директор не належить до її відьомського шабашу, а в них прийнято, що на злачних позиціях сидять тільки свої відьми.