Лілія Гриневич: наша мета - щоб діти полюбили читати

За кілька днів розпочнеться друк Хрестоматії сучасної дитячої літератури для початкової школи

Лілія Гриневич: наша мета - щоб діти полюбили читати

Автор: Лілія Гриневич, міністр освіти і науки.

За кілька днів у друк піде «Хрестоматія сучасної дитячої літератури» для початкової школи. Це перший том для 1-2 класів. Дякую «Видавництву Старого Лева» та особисто Миколі Шейку та Мар’яні Савці за титанічну роботу, за те, що продемонстрували новий стандарт якості - яким може бути посібник, виданий за державний кошт.

Один примірник обійдеться державі в приблизно 22грн. Всього буде надруковано 2 збірки для читання для 1-2 та 3-4 класу по 340 тис. примірників кожної. Ці книги надійдуть у всі шкільні бібліотеки.

«Видавництво Старого Лева» створило ще один прецедент - ще до друку книги вони віддадуть Міністерству освіти і науки макет - і «Хрестоматія» буде виставлена он-лайн у відкритому доступі.

Дякую всім причетним до проекту. Нагадаю, головною метою друку цієї збірки було надати школам твори сучасних дитячих українських авторів, які були додані до оновленої програми з літературного читання у початковій школі. Наша мета - щоб діти полюбили читати.

Оригінал

Освіта.ua
17.11.2016

Популярні блоги
Олег Фасоля: на скільки ж зросла зарплата вчителя? Держава не може забезпечити рівень зарплати, який має відповідати статусу педагога в суспільстві
О. Костюк: Польщі потрібні таланти, а Україні – ні? Система вищої освіти України приречена продукувати масовий освітній продукт, а не унікальний
І. Лікарчук: вчитися мають ті, хто хоче здобути освіту Повна загальна середня освіта повинна бути не обов’язковою, а загальнодоступною
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна Якубенко
Тільки сьогодні думала просити батьків, щоб купили на клас якісь збірочки для додаткового читання (2 клас). Коли ці збірники надійдуть до шкіл?
Тетяна Якубенко
Тільки сьогодні думала просити батьків, щоб купили на клас якісь збірочки для додаткового читання (2 клас). Коли ці збірни надійдуть до шкіл?