Нікіта Андрєєв: реформатор став мішенню

Не дивно, що Ігор Лікарчук став мішенню - реформатор, який може публічно говорити що думає

Нікіта Андрєєв: реформатор став мішенню

Автор: Нікіта Андрєєв, Студентське антикорупційне агентство.

Декілька днів тому екс-керівника Український центр оцінювання якості освіти, Ігоря Лікарчука, взяли під домашній арешт.

Лише одному мені здається дивним, що фарс навколо системи зовнішнього незалежного оцінювання і одного з її творців пожвавився одразу після завершення ЗНО-2016 і перед початком вступної кампанії? 

Не знаю про жодну кримінальну справу щодо хабарництва під час вступних кампаній на магістратуру (спеціаліста). Кампаній, яким не довіряє значна частина населення України.

Водночас, зовнішнє незалежне оцінювання, якому по різним оцінкам довіряють від 70 до 90% населення, одразу потрапляє під приціл Генпрокуратури. При чому стільки шуму в ЗМІ і жодних доказів і публічних роз'яснень. Роз'яснень, яких чекають всі вже понад рік!

ЗНО багатьох не влаштовує, в т.ч. високопосадовців, які тепер не можуть скоригувати бали для своїх дітей, та і деяких абітурієнтів, які не здатні відповісти на найпростіші запитання. Ну і чомусь не дивно, що мішенню стала принципова людина, справжній реформатор, який може публічно говорити про те, що думає, конструктивно критикувати, в т.ч. владу.
Плата за прагнення до реформ, вона така...

Оригінал

Освіта.ua
05.07.2016

Популярні блоги
Людмила Булигіна: не «бідні діти», а треба було вчитись Плачі щодо відсотку тих, хто не подолав поріг, бісять неймовірно, адже тест з математики елементарний
А. Ночкін: зраду щодо ЗНО з математики скасовано Збільшили процент тих, хто не подолав поріг, ті учні, які і не збирались користуватися цим результатом
О. Северенчук: що роблять учителі, яких обманули? Якщо вчителі не страйкують – значить, їм можна давати обіцянки, які потім не виконуються
Т. Ткачук: цьогоріч була одна перевірка письмових робіт ЗНО На дуже важливому етапі проведення ЗНО відбувається суб’єктивне оцінювання письмових робіт
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родион
Чому прокуратура не назве прізвища тих високопосадовців, для чиїх чад робились фальшиві результати ЗНО ? Багато чого б засвітилось і прояснилось. В тім числі і в прокуратурі. Це не боротьба з корупцією, а розбірки з призначенням цапа-відбувайла. А відбувайлом становиться як правило не найбільший грішник.
олена
публічно говорити? на своїй сторінці у фейсбуці? лише тоді, коли його віддаляють від влади?і чому саме він реформатор? він придумав систему зно? чи може сам організовував управління освіти, навчальні заклади, вчителів, які теж беруть участь в проведенні зно? набридло читати "Я Я Я - це я створив, це я зробив....
валентин
ЗНО це реальний шанс вступу до ВНЗ для учнів з сільських шкіл, без хабарів, давайте все задушимо і будемо продовжувати навчання мажорів в ВНЗ, у яких і так є кошти для оплати. Навіщо навчати свою обдаровану молодь, яка дійсно хоче отримувати знання і змінювати нашу країну. Загубимо ЗНО загубимо всю систему навчання. Цього намагаються домогтись корупціонери, у яких забирають важелі впливу. Потрібно поставити хрест на всій вищій освіті і не нарікати чому нас так погано навчают, лікують і керують країною.
_Summertime_Sadness_
Для валентин: забавно, обычно я слышу только то, что ученики из сел по умолчанию не могут сдать ЗНО на нормальном уровне
Коментувати
Skjeld
Та взагалі в ЗНО деякі питання "намудрили", з неоднозначними відповідями. "Реформатори" нічого не роблять та обманюють вас з вищесказаним рівнем довіри до с-ми. Насправді, 10-15% довіряють ЗНО, можливо й менше.
lider
Для Skjeld: Правильно! Повертаємося до тих вступних іспитів які були раніше. Заплатив, і вже студент. І ніяких стресів. А то залишили вступні іспити лише для випускників коледжів. Заплатили 500 у.о. (в залежності від університету і спеціальності може бути і більше) і вже зараховані на місця державного замовлення. І без всяких ЗНО. Так не чесно. А наші діти чим гірші? Чи ми для власної дитини не назбираємо необхідної суми? Аби тільки прийняли. І за оцінки викладачам будемо платити. Купимо курсові, дипломну.
Коментувати
Вадим Мендерецкий
Дивна якась країна - дід-вчителененависник, колишній радянський чиновник, батько звільненого корупціонера, раптом проголошується реформатором і ще ким - молодим студентом. В якій країні світу можливе таке диво?
Наталія
Для Вадим Мендерецкий: лікарчук- єдина в освіті людина, якій можна вірити. Справа проти еього явно замовна.@
SERGEY LIMONOFF
Ликарчук- БОГ для вас?
filolog
У вас явно что-то личное к ликарчуку...очень явно
Коментувати