Інна Совсун: приєднуйтесь до вивчення англійської

Приєднуйтесь до проведення найбільшого уроку англійської мови у світі, що ініційований Go Global

Інна Совсун: приєднуйтесь до вивчення англійської

Автор: Інна Совсун, перший заступник міністра освіти і науки.

Сьогодні на зустрічі зі студентами у Львівській політехніці, я спиталась в аудиторії, хто відчуває, що володіє англійською мовою на рівні, достатньому для читання англомовної літератури.

З кількох десятків студентів, лише троє підняли руки.

Хоча на словах всі погоджувались, що варто б знати англійську краще.

При цьому переважно усі скражились на те, що (а) погано вчать в школі і (б) викладання англійської протягом лише двох семестрів на першому курсі - не достаньо.

Викладання у школі я виправити не можу одномоментно, але точно можу сказати, що сьогодні студенти мають право вимагати у керівництва факультету та університету додавати додаткові курси з англійської, якщо вони відчувають потребу у цьому! І варто цією можливістю користатись!

Адже без знання англійської університети далі пропонуватимуть студентам літературу, застарілу щонайменш на пару років, і розрив між Україною та розвиненими країнами буде продовжувати збільшуватись.

Знання англіської - це не самоціль, це інструмент для досягнення більших цілей - і особистих, і загальносуспільних!

Задля того, щоб продемонструвати, що суспільство готове не лише вимагати змін від держави, чиновників та політиків, але й змінюватись саме, Go Global ініцінювали проведення найбільшого уроку англійської мови!

Деталі - в пості Мустафи, який так бурхливо відреагував на несвідомо озвучену мною тезу про те, що я могла б провести один з уроків, що в результаті я не мала вибору, окрім я погодитись)))

Тому я урок вестиму в Американській бібліотеці Могилянки (у перерві між парами, ха-ха!).

Приєднуйтесь!

Оригінал

Освіта.ua
27.05.2016

Популярні блоги
І. Совсун: як надовго ще вистачить запалу учителів? Існує гігантська прірва між переможцями світових олімпіад і базовим рівнем українських шкіл
Тетяна Сердечна: зарплати у вчителів мають бути різні Є шанс, що колись держава буде в змозі оплачувати роботу людей, які працюють із її майбутнім
І. Лікарчук: замість виховання – шароварщина і звіти Виховної роботи як системи формування людини вже давно немає, а є гам, шум, тріскотня
О. Сидоренко: як ставитись до репетиторів-двохсотбальників? Показником високої кваліфікації педагога є успішність його учнів, у тому числі за результатами ЗНО
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василина
А можна без хамства і образ??? Як же себе треба не любити,щоб опускатися до рівня...
unforgiven
Спочатку покажи диплом про отримання педагогічної освіти (або пройди відповідну сертифікацію з педагогіки, педмайстерності, психології та інших предметів), а потім веди уроки, "вчителька" на букву "П".
Голосzнарода
Для unforgiven: В африканські країни дисятиліттями їздять англомовні волонтери, найчастіше без педагогічної освіти, і навчають там корінне населення, яке, може і рідною мовою писати не вміє, проте вільно спілкується англійською. На противагу, в українських школах десятиліттями дипломовані фахівці із купленими званнями навчають всіх дітей академічними методами академічних знань із мови, проте 99% дітей зовсім не говорять, і не пишуть, і не читають, пшик Вашій стратегії... Та ще й яке нахабство треба мати, щоб іншій людині забороняти займатися волонтерською діяльністю.
хомякович
Для Голосzнарода: Ну и что, население Африки стали жить лучше, повысилось его качество питания оттого, что оно "вільно спілкується англійською"? Какой смысл тогда?))
Коментувати